Показване на 1 до 15 от 365

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета,пожелавам ви много хубаво изкарване на срещата,аз няма да мога да дойда,нищо че съм на 40км от вас,но при мен сега е сезона на многото работа и съм до късно в магазина! Пожелавам ви един невероятен купон,за който не се и съмнявам!
    НИА,бубке златна,изпращам ти много целувки,а това което съм ти обещала,ще го направим наесен! Нали?
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от malcheva1984 Виж мнение
    Момичета,пожелавам ви много хубаво изкарване на срещата,аз няма да мога да дойда,нищо че съм на 40км от вас,но при мен сега е сезона на многото работа и съм до късно в магазина! Пожелавам ви един невероятен купон,за който не се и съмнявам!
    НИА,бубке златна,изпращам ти много целувки,а това което съм ти обещала,ще го направим наесен! Нали?
    Миличка, срещата е есента,нали забеляза - октомври. Надявам се, че ще намериш някой да те замести за един следобед и една вечер.
    А за другото - ще го измислим.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Миличка, срещата е есента,нали забеляза - октомври. Надявам се, че ще намериш някой да те замести за един следобед и една вечер.
    А за другото - ще го измислим.
    Толкова се бях ошашкала,че чак почнах и да не довиждам!Значи ще помисля и скоро ще кажа с точност дали ще дойда... Целувам ви!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от malcheva1984 Виж мнение
    Толкова се бях ошашкала,че чак почнах и да не довиждам!Значи ще помисля и скоро ще кажа с точност дали ще дойда... Целувам ви!
    Като знам къде си се отнесла, простено ти е.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •