Показване на 1 до 15 от 365

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Браво на Светла. Само се учудвам, че няма никакъв интерес към националната среща. седя и умувам - защо. Не ни харесвате града ли, нас самите ли или има и нещо друго.... Само едно мога да кажа - който не дойде, само ще съжалява (никога до сега не съм присъствала на национална среща, а от регионалните - колкото и в камерен състав да са - се презареждам с положителни емоции). Повярвайте момичета и момчета - правим всичко възможно да организираме една НЕЗАБРАВИМА НАЦ. СРЕЩА. ОЧАКВАМЕ ВИ С ОТВОРЕНИ СЪРЦА!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Не се притеснявайте, момичета, още е твърде рано и затова не бързат да се записват. Доколкото си спомням, така беше и преди срещата във Велико Търново - като наближи датата, изведнъж интересът се засили невероятно много и дори взех да се притеснявам дали организаторите ще могат да осигурят хотел за всички ни.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vili val4eva Виж мнение
    Браво на Светла. Само се учудвам, че няма никакъв интерес към националната среща. седя и умувам - защо. Не ни харесвате града ли, нас самите ли или има и нещо друго.... Само едно мога да кажа - който не дойде, само ще съжалява (никога до сега не съм присъствала на национална среща, а от регионалните - колкото и в камерен състав да са - се презареждам с положителни емоции). Повярвайте момичета и момчета - правим всичко възможно да организираме една НЕЗАБРАВИМА НАЦ. СРЕЩА. ОЧАКВАМЕ ВИ С ОТВОРЕНИ СЪРЦА!!!
    Изобщо няма място за никакви притеснения. Това ще е 5-та юбилейна среща. Ако проследиш в архивите на предишните срещи ще установиш една констатация - на всяка следваща среща броят на участниците се увеличава. Но е още съвсем рано.
    Ако не ме лъже паметта - присъствалите на срещите са
    първа - около 60
    втора- около 80
    трета - около 100
    четвърта - около 120
    Ако се запази тенденцията - очаквайте около 140 участници.
    В началото и аз се притесних при първоначалната оферта, но след направените корекции относно хотела и вечерята, никак няма да се изненадам ако бройката надхвърли и 140.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •