Страница 13 от 25 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 365
  1. #181

    Подразбиране

    maleks, душко, заинтригуваме със споменаването на "уреди" и WC в едно изречение
    И много благодаря за информацията, полезно ще ни е да знаем (или да стискаме до Бургас)
    И между другото, ние от София смятаме да тръгнем около 6:30 - 5 броя ... гобленарки Ако по пътя ви задмине ( или вие настигнете) тъмно зелен ситроен със съмнителни пътнички - свиркайте смело - ние сме Или може да се засечем по WC-тата преди новия участък на магистралата

  2. #182

    Подразбиране ф

    Дъки, има решение-памперс и газ.
    КЕЛЕБЕК

  3. #183

    Подразбиране

    Спокойно, момичета, не се плашете!На всяка бензиностанция има WC

  4. #184

    Подразбиране

    Еееееееееей, още малко и тази тема ще хване паяжина.

    Никакво настроение няма в нея, а остава само един ден.
    Я малко да пораздвижим обстановката и да се настроим подобаващо.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #185

    Подразбиране

    Темичката е раздвижена......♥♥♥
    Прибираме багажи и се пудрим.....♥♥♥
    Ще тръгнем от Силистра 6.45 ч.,може да се видим с варненки по бензиностанциите и да пием кафе.

  6. #186

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Темичката е раздвижена......♥♥♥
    Прибираме багажи и се пудрим.....♥♥♥
    Ще тръгнем от Силистра 6.45 ч.,може да се видим с варненки по бензиностанциите и да пием кафе.
    Дидка, нали видя от къде и кога ще тръгваме. Няма ли да дойдете при нас?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #187

    Подразбиране

    И аз приготвих багажа и с нетърпение очаквам да тръгваме вече

  8. #188

    Подразбиране

    Весело изкарване от мен! И да направите мноооооооооооооооого снимки , за да можем и ние неприсъствалите да се порадваме на събитието. Пропускам тази среща,едно че ме тръшна страшен грип и второ-чувствам се малко неудобно от вас,защото поради голямата ми любов към бродерията изобщо не ми остава време да седна и нещо да ушия.
    Весело изкарване от мен момичета!

  9. #189

    Подразбиране

    Да се оплача, загубих се якето.Мерих нещо в една пробна и простата ми глава го е забравила на закачалката.
    Днес ходих с друго яке / сутрин ми е хладно, по обед в жегата го мъкна на ръка/. Ама много внимавах да не го изръся по пътя - то с едно и две ли неща се тътрех по сокаците:дамска чанта, торба с дидактични материали / 2 метачки ме питаха откъде съм я купила/, торбичка с обувки от поправка, якето, и в другата ръка взетия гоблен от рамкиране.Всичко си прибрах.
    На път за работа и обратно правя едни маратонски пробези, направо се чудя как не съм се загубила и аз....
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  10. #190

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Да се оплача, загубих се якето.Мерих нещо в една пробна и простата ми глава го е забравила на закачалката.
    Днес ходих с друго яке / сутрин ми е хладно, по обед в жегата го мъкна на ръка/. Ама много внимавах да не го изръся по пътя - то с едно и две ли неща се тътрех по сокаците:дамска чанта, торба с дидактични материали / 2 метачки ме питаха откъде съм я купила/, торбичка с обувки от поправка, якето, и в другата ръка взетия гоблен от рамкиране.Всичко си прибрах.
    На път за работа и обратно правя едни маратонски пробези, направо се чудя как не съм се загубила и аз....
    Малекс , не се тревожи! Ще ти трябвт само бански и джапанки! Поне така каза Иво Андреев по bTV

  11. #191

    Подразбиране

    Аз да вметна, че от работа още не съм стигнала до магазин за дрехи! Ако се появя по анцунг , бански и джапанки, да не ме изгоните, ей!
    Нямам търпение вече - да се стягаме към морето!

  12. #192

    Подразбиране

    Едва ли ще върнат някой - цяла година се подготвят и ни чакат а и ние с нетърпение чакаме момента на тръгването
    dani_m29@abv.bg

    Без картинка схеми на гоблени не изпращам

  13. #193

    Подразбиране

    Айдеее, приятно пътуване насам!Живот и здраве ,чакаме ви,а вие не си забравяйте усмивките и доброто настроение.Малекс мога да ти подаря яке само кажи,ама няма да ти е нужно -прекрасно лято е тук.

  14. #194

    Подразбиране

    Миличките ми те! Много ви се радвам,жалко че от работа не мога да си вдигна главата в последно време-ако не е на работа,то и ремонт почнахме и вече ми идва да се гръмна! Много съжалявам,че няма да мога да дойда,но и аз като Пухче искам мноооогоооо снимки! И ви пожелавам прекрасно изкарване в един топъл и слънчев Бургас-нали ми е роден град,та си го обичам много!
    На всички изпращам много

    П.п.Малекс,много съжалявам за якето,но наистина в Бургас няма да ти е нужно,освен ако не решиш посред нощите да обикаляш града и то пеш!

    Лек ден,милички! И си пригответе слънчевите очила!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от kati31 Виж мнение
    Аз да вметна, че от работа още не съм стигнала до магазин за дрехи! Ако се появя по анцунг , бански и джапанки, да не ме изгоните, ей!
    Нямам търпение вече - да се стягаме към морето!

    Ами то за път и за плажа не е ли това дрескота ако те изгонят ще сме двете

Страница 13 от 25 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •