Страница 21 от 25 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 365
  1. #301

  2. #302

    Подразбиране

    Ето и срещата през моя поглед
    http://goblenitesofia.multiply.com/photos/album/69


    Момичета, уважила съм желанието, на който искаше да не публикувам някои снимки. Моля, ако някой има нещо против публикуването на снимки, да не се сърди, да казва бързо и ще махам каквото е проблем Под снимките има малко коментари, защото не всичко се усеща зад кадъра

  3. #303

    Подразбиране

    Още снимки от мен, още много изработки, още дълго ще се говори за приятелство, емоции и красота

    http://rodich.multiply.com/photos/album/140

    Извинения към Валя, че не съм фокусирала мандалата! ... Сега ще трябва да повторим срещата, за да се поправя
    Специално за Дорис - ключовете по хоризонтала
    Поздравления за идеите на организатори и гости, направили събитието уникално!!!!!!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  4. #304

    Подразбиране

    А аз как можах да забравя да изкажа най-искените си благодарности на Таня(murr) и Галя (galle 74) за търпението и усмивките, с които ни разведоха из Бургас!

    Много ви благодаря, мили момичета, страхотен тур ни направихте из града Но нали знаете, че понеже не ни стигна се върнахме пак

  5. #305

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Ето и срещата през моя поглед
    http://goblenitesofia.multiply.com/photos/album/69


    Момичета, уважила съм желанието, на който искаше да не публикувам някои снимки. Моля, ако някой има нещо против публикуването на снимки, да не се сърди, да казва бързо и ще махам каквото е проблем Под снимките има малко коментари, защото не всичко се усеща зад кадъра
    Чудесни снимки....

  6. #306

    Подразбиране

    Понеже може би не сте се върнали назад и не сте видели,но ето моят подарък за всички вас-нещо което написах за форума и за всички вас!
    "Ние сме като цветна градина,
    всяка различна със стилът свои
    но когато сме заедно
    ние правим живота красив!
    Хванем ли игла във ръка
    всички болки и скърби забравяме
    и щастливи бодем неуморно
    красоти неземни с любов майсторени
    и честичко осъмваме ние
    с иглата в ръка
    че това е любов безкрайна
    а някой наричат я страст
    и са прави ще кажа,
    защото всеки миг,всеки час
    гледаме всичко друго да зарежем
    и да хванем гобленът любим
    че тук бодче,там бодче
    и картината оживява!
    А щастието е неземно,
    когато видим как в рамката грейва той
    и уморени заспиваме с усмивка,
    че следващ проект чака ни някъде там!
    А когато търсим следващ проект,
    всеки път идваме тук
    да попитаме и мнение да чуем
    да послушаме кой какво знае
    и щастливи подхващаме отново иглата
    а тя като песен е в нашите ръце
    и разказва ни тя за нашето хоби-
    шиенето и общуването с вас!"
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  7. #307

    Подразбиране

    Макар и да не успях да присъствам на тази среща, се радвам искренно,че е минала прекрасно и ви благодаря, че споделихте с нас снимките и ни заредихте с толкова положителни емоции! Надявам се да не пропускам повече срещи! Още веднъж благодаря и пожелавам на всички да запазят приятелството и усмивките и да сътворят още хиляди прекрасни неща!

  8. #308

    Подразбиране

    Здравейте и от мен мили гобленарки и гобленари. Благодаря на бургазлии за прекрасните мигове с Вас и за отличната организация. Тя ме зареди с много ентусиазъм и съм готова за нови гоблени. А на този адрес са качени моите снимки от срещата:

    http://dundi6.multiply.com/
    : Kiss:
    [URL] http://dundi6.snimka.bg [/ URL]
    dundi6@аbv.bg

  9. #309

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    А аз как можах да забравя да изкажа най-искените си благодарности на Таня(murr) и Галя (galle 74) за търпението и усмивките, с които ни разведоха из Бургас!

    Много ви благодаря, мили момичета, страхотен тур ни направихте из града Но нали знаете, че понеже не ни стигна се върнахме пак
    Присъединявам се с много благодарности към двете момичета, които ни отделиха внимание, забавлявахме се чудесно!

  10. #310

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    А дали Аби срещна гларус?????
    Я да отговоря аз, чрез професионалната снимка на Катето -

    Редактирано от Ирка88 : 09.10.2012 в 08:57. Причина: снимка

  11. #311

    Подразбиране

    Толкова далеч бяхте от мен..Изкарали сте прекрасно и сте сътворили и тази година чудеса. поздравления за организаторите- висока летва сте вдигнали, но пък и гостите са били "от високо". Постоянно търся снимки тук и във фейса и много Ви се радвам.
    ..И тази година ще кажа, че с удоволствие във Видин бихме били горди да сме домакини /ние сме няколко, макар и не толкова често пишещи/..та, ако решите-заповядайте. То така и така в силистра името на едната дама си е като моето Диана Д имитрова

  12. #312

    Подразбиране красота!

    Мили съфорумци,
    Прекрасна среща!Искрено Ви завиждам за красотата която сте създали и взаимно сте си показали.Разгледах снимките.Много интересни неща.Съжалявам,че срещата бе толкова далече за трудно движещи се баби,но такъв е живота.
    Желая Ви нови изненади и нови срещи!
    Целувки
    Masha

  13. #313

    Подразбиране

    Момичета, за мен беше удоволствие да се запозная с нас. По поръчка на Светла тази седмица ще ви навестя да видя дали всичко е наред след премеждията.
    Толкова е хубаво човек да се среща с положително заредени хора. Всички сте вълшебници , които сътворяват красота.
    Редактирано от galle74 : 09.10.2012 в 13:08.

  14. #314

    Подразбиране

    И аз да се влюча с едно огромно БЛАГОДАРЯ на организатори

    Снимки от моята камера няма да качвам, нали сме имали фотограф

    Хем обещавала му да не го юркам, ама преди малко не издържах и обадила - "абе, човек, къде е снимките? търпение вече няма бре"

    На кое получила отговор - "имай още малко търпение, снимки много, 2 часа ще ги гледате"

    Вече тегля снимки, така че, още малко търпения и ще ги кача.
    А сега искаме и ние помолиме вас за услуга

    "Моля гласувайте за мен - Иван Перперов в конкурса на www.zelenaidea.bg
    Гласуването става по следния начин. Трябва да се регистрирате в сайта на "зелена идея" При регистрацията се посочва имейл адрес на който ще получите линк за потвърждаване на автентичността Ви. Кликвате на линка от получения мейл и той Ви праща обратно в страницата на зелена идея. Там намирате снимките ми като кликнете на "сортирай по гласове". Търсите Иван Перперов и двете ми снимки "Синеморец" и "Лозенец - Бургаски окръг" кликвате на надписа Гласувай и гласът Ви е отчетен.
    Благодаря предварително и се надявам да приемете молбата ми при сърце! В момента уча кинематография и спечеленото от конкурса ще ми помогне да си купя фотоапарата, с който ще се развивам не само във фотографията, но и във операторското майсторство."
    Редактирано от vishenka : 09.10.2012 в 15:19.

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря на Светлето и Манка, за снимката.Така трябва да изглежда подаръкът на болярки-гобленарки в готов вид. Ако на някой не му хареса мотивчето, може да постави в заготовката мотив по свой избор


Страница 21 от 25 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •