Страница 23 от 23 ПърваПърва ... 13212223
Показване на 331 до 345 от 365

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Страхотна новина! Догодина чакайте делегация!
    Целувки на всички!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  2. #2

    Подразбиране

    Благодарим на всички, които ни подкрепят,благодарим за предложената помощ! Както и по-горе писах, много е приятно да знаеш, че можеш да разчиташ на приятели!
    Ще се постараем, да ви посрещнем подобаващо!

  3. #3

    Подразбиране

    Злате,от Силистра помощ не мога да предложа,но ви изпращам целувки!!!! Живот и здраве,там сме!!!! ♥♥♥

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте !След доста усилия вече съм при вас.Аз съм от Плевен и шия гоблени от 13 години.Присъставах на срещата в Бургас и съм сташно възхитена.Радвам се ,че следващата среща ще е в Стара Загора защото ми е по -близо.Още от сега се записвам за участие.

  5. #5

    Подразбиране

    Лелееее Стара Загора - супер сте !Че то само от мислта за пътя до Силистра ми се зививаше свят ....
    Ние понеже бяхме първи - смело мога да кажа че изобщо не е сложно - ще се справите и вие! Дори това ще ви обедини . Ако имате нужда от помощ - винаги за каквото и да е - обаждайте се

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета Габрово е на един хвърлей разстояние.Ако ви трябва помощ - насреща съм.От сега ще заявя на милото, че октомври 2013 съм на среща - не ме интересува дали ще има командировки тогава - ако има да взема и децата с него. Тази година я пропуснах заради него, но за следващата ще има да чака

  7. #7
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    cecunka, ние от Търново догодина минаваме през Габрово и дружно слизаме до Стара Загора. И аз ще заявя от сега, че догодина съм на среща, да няма изненади пак.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  8. #8

    Подразбиране

    Чудесно! Значи октомври догодина в Стара Загора! И аз от сега се записвам....Надявам се не ми мине котка път както се казва, но ако всичко е наред идвам с удоволствие

  9. #9

    Подразбиране

    Браво, Стара Загора е хубав град и с хубави хора! Нашият ред мина , сега сте вие, ако искате помощ - готови сме! Може и да не помогнем, но присъствието ни е сигурно!

  10. #10

    Подразбиране

    Като поздрав за момичетата от Бургас - ето какво се получи с Вашия подарък!



    Зеленото само съм го сменила, иначе е по Вашата комплектовка. Толкова хубаво си изкарахме при Вас - че бях длъжна да си ушия за спомен змийчето!

  11. #11

    Подразбиране

    kati31 браво Иренка,страхотно ти се е получила змията

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #12

    Подразбиране

    Ето и моят символ на 2013г."Пипнах" и аз зеленото.Не успях с прикачването ...Умнооо.
    Редактирано от dushkova : 27.01.2013 в 09:29.

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета, може ли да писъствам на срещата само, за съжаление няма да мога да остана за отаналата част, ако е възможно запишете ме......

Страница 23 от 23 ПърваПърва ... 13212223

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •