Страница 4 от 25 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 365
  1. #46

    Подразбиране

    Ще дойдем.....живот и здраве !Наистина има време да се запишем .

  2. #47

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vili val4eva Виж мнение
    Браво на Светла. Само се учудвам, че няма никакъв интерес към националната среща. седя и умувам - защо. Не ни харесвате града ли, нас самите ли или има и нещо друго.... Само едно мога да кажа - който не дойде, само ще съжалява (никога до сега не съм присъствала на национална среща, а от регионалните - колкото и в камерен състав да са - се презареждам с положителни емоции). Повярвайте момичета и момчета - правим всичко възможно да организираме една НЕЗАБРАВИМА НАЦ. СРЕЩА. ОЧАКВАМЕ ВИ С ОТВОРЕНИ СЪРЦА!!!
    Изобщо няма място за никакви притеснения. Това ще е 5-та юбилейна среща. Ако проследиш в архивите на предишните срещи ще установиш една констатация - на всяка следваща среща броят на участниците се увеличава. Но е още съвсем рано.
    Ако не ме лъже паметта - присъствалите на срещите са
    първа - около 60
    втора- около 80
    трета - около 100
    четвърта - около 120
    Ако се запази тенденцията - очаквайте около 140 участници.
    В началото и аз се притесних при първоначалната оферта, но след направените корекции относно хотела и вечерята, никак няма да се изненадам ако бройката надхвърли и 140.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #48

    Подразбиране

    Хайде и мен да ме запишете - ALL Inclusive, с всички екстри!

  4. #49

    Post

    Пишете и мен само че за двама души със всичко както пише Иренка ALL Inclusive .Значи двойна стая

  5. #50

    Подразбиране

    И аз се записвам вечеря и хотел

  6. #51

    Подразбиране

    И аз се записвам - вечеря и хотел.

  7. #52

    Подразбиране

    Momi4eta i az se zapisvam s ve4erq i hotel!!!Shte mi bade izklu4itelno priqtno!!!
    samafugl


    Svetat e malak i spasenie debne ot vsqkade!!!

    s_velkova1963@abv.bg

  8. #53

    Подразбиране

    Какво става тук?! Много слаба активност в тази темичка. То вярно, лято,лято, ама време не остана, има-няма 2 месеца само.

    За тези, които по Хамлетовски все още не могат да вземат решение , пък и за всички останали да си припомним незабравимите дни от предишните срещи.

    http://www.youtube.com/watch?v=JewRQqDSHHM
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #54

    Подразбиране

    Аз пък се чудя, дали изобщо да има среща... с тази активност ....и ми се
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #55

    Подразбиране

    Споко Светле,който дойде-добре дошъл,който не дойде -да е дошълНие нали ще сме там.

  11. #56

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Аз пък се чудя, дали изобщо да има среща... с тази активност ....и ми се
    Пепел ти на клавиатурата, Светле. Как няма да има среща?! Сигурна съм,че ще има много желаещи, просто сега времето е такова, пък и с тази жегааааааааааааааа.....
    По-важното е,че тези,които сме се записали са с голямо желание и това ни стига.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #57

    Подразбиране

    Явно на повечето от форума датата за срещата им се струва твърде далечна и затова не бързат да заявят участието си. Определете крайна дата за записване и ще видите как ще се активират.

  13. #58

    Подразбиране

    Маржи,че се сети. Наистина, трябва да има краен срок за записване. Необходим е не само за активиране за записване, а най-вече за самата организация. Някои хора трябва да се научат,че не може в последния момент да се записват, както се казва в 59-та минута. Много е изнервящо така за домакините.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #59

    Подразбиране

    Много моля всички, които имат желание да присъстват, но си мислят че е рано да се запишат.Да, рано е и списъка търпи корекции.Но все пак вие трябва да си планирате нещата относно цени на вечеря , хотел път и т.н.А и е добре ние да сме ориентирани приблизително колко човека да чакаме.
    Хубаво е до 20 септември да знаем окончателно кой ще има възможност да дойде , за да имаме време да довършим подготовката и организацията.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Я да взема да се запиша и да повлека крака/тя Светлето ще ми купи обувки/ .Светле за сега с вечеря и хотел.После ще уточняваме.
    И дано има желаещи от близките градове .Но май тази убиствена криза ще се окаже спънка за много от нас.

Страница 4 от 25 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •