Страница 24 от 25 ПърваПърва ... 1422232425 ПоследенПоследен
Показване на 346 до 360 от 365
  1. #346

    Подразбиране

    Страхотна новина!
    Хайде, хващайте иглите, догодина да донесете още по-красиви неща!
    Успех, момичета!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #347

    Подразбиране

    Много се радвам да чуя това.От сега се вълнувам.

  3. #348

    Подразбиране

    Ееееееееее БРАВО!!! Така го харесвам този град и така ми се искаше следваща среща да е там............. и ето че това се сбъдна!!! Пловдив е наблизо, така че свиркайте за каквато и да е помощ. Моторизирани сме и можем да дойдем на някоя следваща среща в най-скоро време.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  4. #349

    Подразбиране

    Много съжалявам че не успях да дойда на срещата.От снимките виждам че всички много сте се забавлявали.Много красоти сте показали.БРАВО МОМИЧЕТА.
    Поздравления за старазагорци.Ще се справите блестящо момичета като ви знам какви фурии сте.

  5. #350

    Подразбиране

    Рдвам се много - че се престрашихте! Чудесен е града Ви, и най-важното - в централна позиция сте! Ще могат повече жени да дойдат, ние сме на 3 часа път, така че новината е ЧУДЕСНА! Успех в организацията, и ако има нужда от помощ - насреща съм!

  6. #351

    Подразбиране

    Страхотна новина! Догодина чакайте делегация!
    Целувки на всички!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  7. #352

    Подразбиране

    Благодарим на всички, които ни подкрепят,благодарим за предложената помощ! Както и по-горе писах, много е приятно да знаеш, че можеш да разчиташ на приятели!
    Ще се постараем, да ви посрещнем подобаващо!

  8. #353

    Подразбиране

    Злате,от Силистра помощ не мога да предложа,но ви изпращам целувки!!!! Живот и здраве,там сме!!!! ♥♥♥

  9. #354

    Подразбиране

    Здравейте !След доста усилия вече съм при вас.Аз съм от Плевен и шия гоблени от 13 години.Присъставах на срещата в Бургас и съм сташно възхитена.Радвам се ,че следващата среща ще е в Стара Загора защото ми е по -близо.Още от сега се записвам за участие.

  10. #355

    Подразбиране

    Лелееее Стара Загора - супер сте !Че то само от мислта за пътя до Силистра ми се зививаше свят ....
    Ние понеже бяхме първи - смело мога да кажа че изобщо не е сложно - ще се справите и вие! Дори това ще ви обедини . Ако имате нужда от помощ - винаги за каквото и да е - обаждайте се

  11. #356

    Подразбиране

    Момичета Габрово е на един хвърлей разстояние.Ако ви трябва помощ - насреща съм.От сега ще заявя на милото, че октомври 2013 съм на среща - не ме интересува дали ще има командировки тогава - ако има да взема и децата с него. Тази година я пропуснах заради него, но за следващата ще има да чака

  12. #357
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    cecunka, ние от Търново догодина минаваме през Габрово и дружно слизаме до Стара Загора. И аз ще заявя от сега, че догодина съм на среща, да няма изненади пак.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  13. #358

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Здравейте, момичета!
    Стара Загора е готова да ви посрещне за следващата национална среща!
    Дано не съм закъсняла !
    Запишете "НИ",първи в списъка !

  14. #359

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    Дано не съм закъсняла !
    Запишете "НИ",първи в списъка !


    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #360

    Подразбиране

    Реклама:
    Чудесно! Значи октомври догодина в Стара Загора! И аз от сега се записвам....Надявам се не ми мине котка път както се казва, но ако всичко е наред идвам с удоволствие

Страница 24 от 25 ПърваПърва ... 1422232425 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •