Страница 3 от 25 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 365
  1. #31

    Подразбиране

    Идвам и аз,фитнес, Жакузи,каквото има ще го ползваме да не Оди зян! Засега няма причина да не дойда!Пълен комплект,за да не объркаме сметките!

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Ха-ха-ха, моята прителка си пада по "Каракочев", българският далечен браТчед на Джони .Тъй като тя е тази, която идва по-често в П-в , съм и обещала като ида в Б-с, да го питаме, тоя Каракочев как е.
    На купона, разбрах, че ще съм на първа линия до Ния.
    Ния, пак не си разбрала, бе жено!Ми така е, като те нямаше на великотърновското събеседване!
    Дорис ,няма да останеш сама с шотландците, как можа да ти мине през ума!
    Ох, камък ми падна от сърцето...!

  3. #33

    Подразбиране

    Момичета,пожелавам ви много хубаво изкарване на срещата,аз няма да мога да дойда,нищо че съм на 40км от вас,но при мен сега е сезона на многото работа и съм до късно в магазина! Пожелавам ви един невероятен купон,за който не се и съмнявам!
    НИА,бубке златна,изпращам ти много целувки,а това което съм ти обещала,ще го направим наесен! Нали?
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от malcheva1984 Виж мнение
    Момичета,пожелавам ви много хубаво изкарване на срещата,аз няма да мога да дойда,нищо че съм на 40км от вас,но при мен сега е сезона на многото работа и съм до късно в магазина! Пожелавам ви един невероятен купон,за който не се и съмнявам!
    НИА,бубке златна,изпращам ти много целувки,а това което съм ти обещала,ще го направим наесен! Нали?
    Миличка, срещата е есента,нали забеляза - октомври. Надявам се, че ще намериш някой да те замести за един следобед и една вечер.
    А за другото - ще го измислим.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #35

    Подразбиране

    Момичета и момчета - малка победа над кожодерите от хотела Цената на нощувката е намалена
    50 лева за единична стая
    60 лв за стая с две легла
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    Момичета и момчета - малка победа над кожодерите от хотела Цената на нощувката е намалена
    50 лева за единична стая
    60 лв за стая с две легла
    Браво Светле! Пожелавам ти още много победи и не само малки.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Миличка, срещата е есента,нали забеляза - октомври. Надявам се, че ще намериш някой да те замести за един следобед и една вечер.
    А за другото - ще го измислим.
    Толкова се бях ошашкала,че чак почнах и да не довиждам!Значи ще помисля и скоро ще кажа с точност дали ще дойда... Целувам ви!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от malcheva1984 Виж мнение
    Толкова се бях ошашкала,че чак почнах и да не довиждам!Значи ще помисля и скоро ще кажа с точност дали ще дойда... Целувам ви!
    Като знам къде си се отнесла, простено ти е.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  9. #39

    Подразбиране

    Записваме се 2 от Силистра с нощувки и закуски.Може ли вечеря и аперитив на място да си поръчаме,че сме на диета с Галето...../още ефект няма,явно ще я продължим до 2013 година..../ ?

    Дида - нощувка + закуска
    galq_ivo - нощувка + закуска

  10. #40

    Подразбиране

    Светле пиши и мен - още един от Силистра. Няма да се деля от колектива.

    Vili_SS - нощувка + закуска
    v_g_g@mail.bg

  11. #41

    Подразбиране

    Момичета, променена е цената на вечерята- 25 лева Искрено се надяваме така да устройва всички.
    До всички, които са на диета - свободна консумация няма да има
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #42

    Подразбиране

    вечерята какво включва Светле?

    папальона

  13. #43

    Подразбиране

    Браво на Светла. Само се учудвам, че няма никакъв интерес към националната среща. седя и умувам - защо. Не ни харесвате града ли, нас самите ли или има и нещо друго.... Само едно мога да кажа - който не дойде, само ще съжалява (никога до сега не съм присъствала на национална среща, а от регионалните - колкото и в камерен състав да са - се презареждам с положителни емоции). Повярвайте момичета и момчета - правим всичко възможно да организираме една НЕЗАБРАВИМА НАЦ. СРЕЩА. ОЧАКВАМЕ ВИ С ОТВОРЕНИ СЪРЦА!!!

  14. #44

    Подразбиране

    Не се притеснявайте, момичета, още е твърде рано и затова не бързат да се записват. Доколкото си спомням, така беше и преди срещата във Велико Търново - като наближи датата, изведнъж интересът се засили невероятно много и дори взех да се притеснявам дали организаторите ще могат да осигурят хотел за всички ни.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Дано да е така....

Страница 3 от 25 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •