Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 32
  1. #16

    Подразбиране

    И един дребос-зигугу на Риолис




  2. #17

    Подразбиране

    И двете дами много ми харесват, особено първата. Много добра комплектовка, значително по-добра от оригинала, който ми стои малко като поизбелял. Така мисля аз и като гледам май и другите момичета са на това мнение.

  3. #18

    Подразбиране

    Прекрасни ,елегентни дами!А в това мъниче ми останаха очите!Перфектна изработка!Цветовете са толкова нежни !

  4. #19

    Подразбиране

    Страхотни дами!!! И мъничето е суууупер!!!
    ..::Gobelin World::..

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cvetomilka.1 Виж мнение


    След колебания и съмнения по време на шиене,след метри контур и над стотина френски възли,след изгаряне,3-кратно пране,стопяване на перлите и неумел опит за заличаване на пораженията ,ви представям елегантната си дама .Не се знае какво още ще и се случи докато се рамкира.
    Нооооооо не губя ентусиазъм и продължамам на ретро вълна.

    Какви поражения? От снимката нищо не личи! Тази дама е прекрасна, много по-хубава от оригинала. Другата дама също ми хареса, но тази направо ми грабна сърцето!
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  6. #21

    Подразбиране

    Е аз много съм изтървала.Цветомилке много са красиви и двете дами.Браво приготвила си вече неща за срещата.

  7. #22

    Smile

    Благодаря за хубавите думи,мили момичета!Голям стимул са ми. на всички вас!

  8. #23

    Подразбиране

    И аз съм пропуснала много.Така е като на работния ми компютър няма интернет а в къщи не ми достига времето.Прекрасни дами си ушила Цвети.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  9. #24

    Подразбиране

    Дамите на живо са още по-хубави, а минито е прекрасно - знаеш,че си падам по такива дребосъци. Браво!!!!!!

  10. #25

    Подразбиране

    Момичета,като гледам какви чаршафи сте опънали и какви красоти показвате,чак се засрамвам,но искам да ви покажа етап от новия дребос и шофьора му.


  11. #26

    Подразбиране


    Шофьорът на баба е готов.
    За тези малки красоти на Vervaco благодаря на Masha и Mina.

  12. #27

    Smile

    , мн са сладурски! Ще шие баба, като може Нашите баби само гледат

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  13. #28

    Подразбиране

    Да поизтупам малко праха.

  14. #29

    Подразбиране

    Прекрасни неща си сътворила. Отидоха ми очите по дамите, но и всичко останало не им отстъпва по изящество!!!
    Много ме заинтересува рамката. Моля за малко повече информация, може ли да се поръча, или купи от някъде.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:


    Много оригинално! Да ти е жив и здрав внука-много е чаровен!!!

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •