Показване на 1 до 9 от 9

Тема: молба

  1. #1

    Подразбиране молба

    Момичета, обръщам се към всички Вас , с огромна и гореща молба! Спешно трябва да започна рабора,много спешно!Няма значение каква е.Ако може някой да ми помогне,ще бъда вечно благодарна!

  2. #2

    Подразбиране

    Момичета, отново се обръщам с гореща молба към всички вас! Търся работа! Ще съм благодарна на всяка протегната ръка!

  3. #3

    Подразбиране

    Ot kade si,mila i kakvi sa umeniqta ti

  4. #4

    Подразбиране работа

    Ще дам една идея за възможност за работа.Като социален асистент на хора в неравностойно положение.Това е възможност за хора,регистрирани като безработни,ако имате близък,който се нуждае от такава услуга става още по-бързо.Обръщате се към бюрото по труда за необходимите документи.
    Ако сте от Бургас,аз също имам нужда от такъв асистент,може да ми пишете.
    Друга възможност е да работим в МЛМ фирма,която няма изискване за специалност или образование,предлага обучение и неограничени възможности.Подходяща е за хора,които са контактни,лесно усвояват нови умения и са готови да помагат на други-така работя аз с американската компания ФЛП-която е най-големия производител на Алое Вера Гел.
    Работата не е подходяща за хора които очакват бързи доходи,защото минава време докато се научиш да печелиш,но има предимство,че дори и като мен да се пенсионираш,не губиш работата си.
    Препоръчвам да внимаваме,когато ни предлагат бързи лесни доходи!
    Няма безплатен обяд

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    Ot kade si,mila i kakvi sa umeniqta ti
    Почти съм в София.На 49 години съм.Занимавала съм се с логистика,първично счетоводство,търговия.Компютърно грамотна съм и работя с програми.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dvebrezi Виж мнение
    Ще дам една идея за възможност за работа.Като социален асистент на хора в неравностойно положение.Това е възможност за хора,регистрирани като безработни,ако имате близък,който се нуждае от такава услуга става още по-бързо.Обръщате се към бюрото по труда за необходимите документи.
    Ако сте от Бургас,аз също имам нужда от такъв асистент,може да ми пишете.
    Друга възможност е да работим в МЛМ фирма,която няма изискване за специалност или образование,предлага обучение и неограничени възможности.Подходяща е за хора,които са контактни,лесно усвояват нови умения и са готови да помагат на други-така работя аз с американската компания ФЛП-която е най-големия производител на Алое Вера Гел.
    Работата не е подходяща за хора които очакват бързи доходи,защото минава време докато се научиш да печелиш,но има предимство,че дори и като мен да се пенсионираш,не губиш работата си.
    Препоръчвам да внимаваме,когато ни предлагат бързи лесни доходи!
    Няма безплатен обяд
    Благодаря!!!!

  7. #7

    Подразбиране молба

    Здравейте, пиша към всички с огромна молба - ако има някой да ми изпрати актуален конвертор за преобразуване на DMC конци в такива на Ариадна. Благодаря предварително!

  8. #8

    Подразбиране

    Не знам дали изобщо има такъв конвертор понеже цветовата гама на Ариадна е в пъти по-малка.

  9. #9

    Smile

    Реклама:
    http://goblenibg.blogspot.com/2010/01/blog-post_03.html

    Погледнете тук, но не знам колко е точен

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •