Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране Някой използба ли лупа линийка за схемите?

    Използвате ли лупи линийки за разчитане на по стари схеми?Има ли резултат от тях?

  2. #2

    Подразбиране

    Виждам, че няма отговор, но да побутна темичката. Наистина ли никой не е ползвал? Колебая се дали да взема затова вашето мнение ми е важно
    Усмихнат ден на всички!
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  3. #3

    Подразбиране

    Аз си взех, но я ползвам ден-два. Само докато си разпечатам по-ситната схема с по-голям мащаб. Не съм ползвала със стари схеми и не знам дали ще е полезна.
    Сега си взех и лупа като тази http://www.goblenite.org/showpost.ph...18&postcount=6, но не я ползвам за схеми, въпреки че би могло да се приложи


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    Аз си взех, но я ползвам ден-два. Само докато си разпечатам по-ситната схема с по-голям мащаб. Не съм ползвала със стари схеми и не знам дали ще е полезна.
    Сега си взех и лупа като тази http://www.goblenite.org/showpost.ph...18&postcount=6, но не я ползвам за схеми, въпреки че би могло да се приложи
    Мммм да, това май ще е по-добрия вариант
    Благодаря!
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  5. #5

    Подразбиране

    Аз ползвам,но не постоянно, а когато трябва да видя бодове ,ситни схеми .Харесва ми на Роди,че е неподвижна ,а с шнура е неудобно на врата,когато решиш да шиеш,непрекъснато се мести и постоянно трябва да я нагласяш. Като попреминат годинките ще е нужна понякога.

  6. #6

    Подразбиране въпрос

    И аз да кажа за какво я използвам.Когато се налага да разчитам знаците на по старите схеми от два цвята.Шия по големи гоблени и на пречупените места с нея по лесно се вижда какъв е знакът.А схеми с по дребни знаци (едноцветни) им увеличавам знаците на копирните машините и е по лесно за разчитане.

  7. #7

    Подразбиране да

    Реклама:
    И аз използвам , но само понякога, общо взето не ми върши особена работа

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •