Показване на 1 до 12 от 12

Тема: Sgreshen goblen

  1. #1

    Подразбиране Sgreshen goblen

    Iskam da pomolia za pomosht, tui kato tazi sutrin otkrih, che sum sburkala edna ogromna chast ot goblena, koito shia sus edno kvadratche, koeto avtomatichno vodi do izmestvaneto na obraza, a az sum ushila pochti cialoto lice na MAdonata, predi da ustanovia greshkata. Shia Madonata s mladeneca i neznam, dali triabva da razchia vsichko.... Molia mi pomognete mi s dobur suvet! Blagodaria predvaritelno!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от n.russinova Виж мнение
    Iskam da pomolia za pomosht, tui kato tazi sutrin otkrih, che sum sburkala edna ogromna chast ot goblena, koito shia sus edno kvadratche, koeto avtomatichno vodi do izmestvaneto na obraza, a az sum ushila pochti cialoto lice na MAdonata, predi da ustanovia greshkata. Shia Madonata s mladeneca i neznam, dali triabva da razchia vsichko.... Molia mi pomognete mi s dobur suvet! Blagodaria predvaritelno!
    Скоро и аз имах такъв проблем. За жалост единственото решение е разшиването. При мен бяха около 30 квадратчета, ревях и разшивах, но ..... въпреки, че можеше да мине, аз не бих могла да го гледам така, знаейки че е сбъркан!
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  3. #3

    Подразбиране

    Ох, мога само да ти съчувствам! Покажи снимки.

  4. #4

    Подразбиране

    Само за успокоение - на много други се е случвало. Единственото е реване + разшиване
    ckokalanova@gmail.com
    skype: cecka_kokalanova

  5. #5

    Подразбиране

    Винаги ще има "шие, пори и мърмори" Споко, това е решението, успех и после смело напред!

  6. #6

    Подразбиране

    И на мен ми се случи-аз ших Гетсиманската градина и сбърках два цвята че бяха с почти идентични знаци и ако знаете какво бледозелено небе се получи-не е истина! Понеже там цветовете бяха много близки-реших направо да го започна наново! Голяма обица ми е вече!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  7. #7

    Подразбиране

    Dnes ako mi ostane malko vreme (zashtoto e vakancia i trimata mi malki muje sa si u doma) Shte napravia snimki i shte vi pokaja greshkata), no za sega gi ovurtam i shia vsichko ostanalo, no ne liceto na MAdonata, vupreki che, kolkoto poveche shia, tolkova poveche se vijda razminavaneto, koeto se uvelichava. LEk den na vsichki!

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от filmi Виж мнение
    Ох, мога само да ти съчувствам! Покажи снимки.

    MOmicheta probvah da vi pratia snimki na goblena, no mi iska da vuveda URL na izobrajenieto. KAk kachvate snimki vie?

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от n.russinova Виж мнение
    MOmicheta probvah da vi pratia snimki na goblena, no mi iska da vuveda URL na izobrajenieto. KAk kachvate snimki vie?
    Пишеш в Гугъл "радикал ру" и там качваш снимката
    1.Избор на файл
    2.Загрузить
    3.Копираш 3 -я линк
    4.Поставяш линка в поста си и готово

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Пишеш в Гугъл "радикал ру" и там качваш снимката
    1.Избор на файл
    2.Загрузить
    3.Копираш 3 -я линк
    4.Поставяш линка в поста си и готово
    UFFFFFFFFFFFFF, kolko e oburkano. Shte probvam, blagodaria

  11. #11

    Подразбиране

    [IMG][/IMG]
    NAdiavam se da sum posledvala po noti obiasnenieto za kachvane na snimki. Ako sum uspiala, to cialoto lice e za razshivane i vsichko zapochva niakoude ot skulite..........ujasno

  12. #12

    Подразбиране

    Реклама:
    [IMG][/IMG]
    purviat put ne uspiah, no sega triabva veche da e na 6! Izviniavaite!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •