Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране ключ 1 знак 3 цвята

    Здравейте,
    попаднах на една схема, но не мога да разбера ключа. Затова се обръщам към по опитните и знаещи да ми го обяснят. Имам един знак, но с номерата на три конеца от 41 - 43. Някой може ли да ми помогне и да ми обясни как да го шия.
    Прикачвам снимки на ключа.

    Предварително благодаря
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    emi_vasi@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Няма никакъв проблем, поне според мен. Първата част показва номерата на дупките в органайзера, т.е. 41, 42 и 43 са един и същ цвят, просто има много от него и е сложен на три дупки.
    Второто част показва пореден номер на цветовете в ключа, т.е. 42 и 43 отговаря на дупки 44 и 45 от органайзера - както виждаш, във втората част тези номера липсват
    Надявам се, че съм ти била полезна.
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета, но не мисля, че това е мартеница. Защото ако е мартеница, тогава знаците 44 и 45 си нямат цветове
    emi_vasi@abv.bg

  4. #4

    Smile

    И аз мисля като Helen

    Дай малко инфо - кой е гоблена. Може и пренабор да се намери..........

  5. #5

    Подразбиране

    Това е линк към схемата на гоблена
    http://www.vishivay.com/files/more/v...j_krasoty.html
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от emivasi : 03.07.2012 в 15:07.
    emi_vasi@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от emivasi Виж мнение
    Благодаря ви момичета, но не мисля, че това е мартеница. Защото ако е мартеница, тогава знаците 44 и 45 си нямат цветове
    Никой не казва, че това е мартеница. Хелен е права - по първата снимка 41-43 са един цвят, който всъщност е номер 41. 44 от първата снимка=42 от втората снимка, 45 от първата = 43 от втората.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Никой не казва, че това е мартеница. Хелен е права - по първата снимка 41-43 са един цвят, който всъщност е номер 41. 44 от първата снимка=42 от втората снимка, 45 от първата = 43 от втората.
    Имаше цитат от една съфорумка, където казваше, че е мартеница от трите цвята, но след това тя си го изтри.
    emi_vasi@abv.bg

  8. #8

    Подразбиране Благодаря

    Реклама:
    Момичета, много съм ви благодарна за отговорите. Вече разбрах как да разчитам такъв ключ.

    Поздрави и
    emi_vasi@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •