Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 22 от 22
  1. #16

  2. #17

    Подразбиране

    Откъде мога да прочета за техниката с ленти, имам няколко готови, към които може да се добави такъв акцент. Лентите през малките дупки на панамата ли минават, изумително е. А черното на папура /най-отгоре на стръкчето/как се прави?

  3. #18

    Подразбиране

    Много е сладка ,може ли схемичка
    verka погледни тук http://www.youtube.com/watch?v=23xvVfWnwkM

  4. #19

  5. #20

    Подразбиране

    Ето, така се получава като не влизам редовно във форума.
    Въпроси много, отговори няма. Крайно време е да си взема бележка и да поправя тази грешка.
    Схема на гобленчето няма, тъй като за ушиването му ползвах схема от руско списание, която още като видях реших, че тотално ще променя почвайки първоначално от цвета на панамата и идеята накрая да ушия цветята с ленти. В крайна сметка толкова много промени направих, че от първоначалната схема остана твърде малко.
    Така, че ако много искате да ушиете тази девойка ще се наложи да помоля някой, който добре се справя с ПМ да ми помогне със схемата.
    Прикачам снимка от руски форум на гобленчето ушито по първоначалната схема от списанието, за да разберете за какво става въпрос.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Наде, твоя вариант е мнооооооого по-хубав. Да ме извинява момичето шило оригинала, ама твоят свети, свети.

  7. #22

    Smile

    Реклама:
    Няма две мнения по въпроса-много ,много нежна е твоята фея.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •