Показване на 1 до 15 от 32

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    [QUOTE=PetiPe;484361]Момичета, кажете къде има магазин за DMC в Пловдив? Аз съм от Хасково, но напоследък тук не е заредено.... Дъщерята е всеки месец в Пловдив на зъболекар, но трябва да и кажа къде да търси....
    Благодаря ви предварително...

    Срещу Централна гара /до магазин Перла/ има магазинче за гоблени в което продават и ДМС конци. Близо до гарата към Събота пазара има магазинче , където продават и ДМС на метър, на центъра има Мистър гоблен,и други магазини......
    Колко познавате града и в кой край ще сте
    За по подробни обяснения - на лични

  2. #2

    Подразбиране

    За Варненки - Другата седмица ще съм в София и ще пазарувам консумативи по цени на едро.Ако някой иска нещо нека ми пише на лични

  3. #3

    Подразбиране

    Във всички специализирани магазини за гоблени се продават и конци.климатици Цената е различна на различните марки.
    Редактирано от kir40 : 07.05.2013 в 10:53.

  4. #4

    Подразбиране DMC цени

    Здравейте, не му е мястото тук, само за сравнение исках да ви пратя снимка, от цените тук в обикновен супермаркет, не съм ги разгледала подробно, а и още не съм открила специализиран за гобленари... При цена за цвят 30 цента или 0.43 лв и при 1.20 в при нас, мен ме навяват веднага няколко въпроса:
    - нашите ли търговци са алчни,
    - много гобленари ли има в САЩ и от там по-добра цена на дребно
    - има друга причина за нас да са 3 пъти по-скъпи същите неща?

    П.П. Снимка не може да се прикрепи

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте ,знае ли някой от Пловдив дали има конци Росаче в магазина на гарата?

  6. #6

    Подразбиране

    За Росаче не знам дали има в Пловдив, но отскоро има ДМС Арко /0.60 лв./ в ново магазинче на ул. Одрин. Това е първата пресечка на Иван Вазов от гарата, наляво по посока на бившата стоматология. До магазинчето има сергия за зеленчуци, а отсреща има книжарница.
    Росаче има в Асеновград.

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря за отговора,тук прочетох че конците са хубави и като цена и като качество.Може би ще трябва да си ги поръчам от някой сайт щом ги няма в Пловдив.

  8. #8

    Подразбиране

    kade moga da namerq evtini konci DMC izgodno kajete i mi daite nqkakav link iskam da si komlektovam gobleni

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •