Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 32
  1. #1

    Подразбиране Най - изгодните конци - от къде?

    Имам нужда от малко помощ от опитни хора!
    След доста четене и ровене установих, че всичко в БГ е ужасно скъпо...и за съжаление понякога с недобро качество.
    Като по - малка съм шила оригинални гоблени на Вилер - голямо удовлствие.
    Сега за такъв голям проект нямам време. Но пък искам да шия картички.
    Но нямам конци...и въпросът е, от къде да купя конци....
    В интернет има безброй оферти. В ибей също, в 1-2-3 също...но от къде е най - добре да се пазари. Също така - сет пълна гама ли да си взема или да си избирам конците по цветове аз???
    Ще се радам ако някой отдели от времето си да отвори очите на един начинаещ!

  2. #2

    Подразбиране

    Във всички специализирани магазини за гоблени се продават и конци.Цената е различна на различните марки.Но мой съвет е първо си избери мотивчета които ще шиеш и тогава си купувай конци.Дано съм била малко полезна.Ако имаш още въпроси пиши на лични

  3. #3

    Подразбиране

    за картички не е фатално да не се спазва ключа,но можеш да си вземеш от китайското ДМЦ-Розаче,което има съответствие на номерата на ДМЦ и лесно се конвертира,качеството е ок,а цената -60ст.аз си вземам от Искрето от София.има панама различни цветове и каунтове.разбираме се на лични какво искам-пращзм и сумата и препоръчано си получавам нещата.с наложен платеж е мъничко по скъпо и действаме така.и двете ни устройва.ако те интересуват изрязаните картончета за картички,можеш да потърсиш във фейса профила на Jully art магазинче-обикновените мисля че бяха 40ст.,а релефните 50ст.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  4. #4

    Smile

    Ами първо най добре кажи от кой край на БГ смяташ да пазаруваш......... Във всеки град има магазин за гоблени и варианти за конци - бг.мулине, Ариадна, Росаче, Арко .....ДМС, Анхор, Мадейра и т.н.
    Ако ще шиеш картички, не си струва да купуваш цялата гама, пък и на всяка схема има и легенда на цветовете които са необходими. Ако прецениш, че можеш да си нагласяш цветовете на око има и още по-евтин вариант - МСтил все още продават цветови гами без номер - 220цвята за 33лв - конците доколкото разбрах са смесени марки........

    http://shop.milenastyle.com/index.php/cPath/132

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря за отговорите ;-)
    Живея във Варна. Цената на DMC никак не ме устройва - 1.2, а на българските конци не съм фен.
    След много роевене из сайтове, намерих Анкор за 40 ст ;-) Но пък е цяла гама, но мисля че няма да са ми излишни.
    Само дано пристигнат.
    Спрях се на панама Аида 14, не знам дали е добър избор.
    А Джули Арт магазинчето ми е на една ръка разстояние ;-)

  6. #6

    Подразбиране

    Къде е това Анхор 40 ст.Цената е почти левче вече Щастливка,че ги намираш така изгодно!

  7. #7

    Подразбиране

    Душкова, взех ето тези чиленца. Не мога да коментирам качество, доставка и прочие, просто, защото не са пристигнали при мен.
    Но този продавач има доста неща, може нещо и на вас да е полезно!

  8. #8

    Подразбиране

    mimisto, тези конци са пакистански и качеството им не е особено добро, т.е. не са добре пресукани и трябва да се шие с малко по-къса нишка, а и цветовете се различават от тези в картата на Анкор. Индийските са малко по-добри (те са изцяло с черни шушулки).

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Къде е това Анхор 40 ст.Цената е почти левче вече Щастливка,че ги намираш така изгодно!
    къде, къде, аз знам и къде Гамма по 0.35 и 0.5 лева

    и да, и аз бясна, че dmc вече по 1.2 лева, то гоблени ни златни излизат на края

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vishenka Виж мнение
    къде, къде, аз знам и къде Гамма по 0.35 и 0.5 лева

    и да, и аз бясна, че dmc вече по 1.2 лева, то гоблени ни златни излизат на края
    Е сподели де ;-)

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimisto Виж мнение
    Е сподели де ;-)
    Я виж тука

    http://www.brodiranibijuta.com/
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  12. #12

    Подразбиране

    Фирма Леврон вече предлагат конци ДМЦ на 0,90ст.Може да погледнете сайта им.

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета, кажете къде има магазин за DMC в Пловдив? Аз съм от Хасково, но напоследък тук не е заредено.... Дъщерята е всеки месец в Пловдив на зъболекар, но трябва да и кажа къде да търси....
    Благодаря ви предварително...

  14. #14

    Подразбиране

    [QUOTE=PetiPe;484361]Момичета, кажете къде има магазин за DMC в Пловдив? Аз съм от Хасково, но напоследък тук не е заредено.... Дъщерята е всеки месец в Пловдив на зъболекар, но трябва да и кажа къде да търси....
    Благодаря ви предварително...

    Срещу Централна гара /до магазин Перла/ има магазинче за гоблени в което продават и ДМС конци. Близо до гарата към Събота пазара има магазинче , където продават и ДМС на метър, на центъра има Мистър гоблен,и други магазини......
    Колко познавате града и в кой край ще сте
    За по подробни обяснения - на лични

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    За Варненки - Другата седмица ще съм в София и ще пазарувам консумативи по цени на едро.Ако някой иска нещо нека ми пише на лични

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •