Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 32
  1. #16

    Подразбиране

    здравиейте може ли да ми кажете от къде в пловдив мога да си купя конци арко. предварително ви благодаря

  2. #17

    Smile

    Цитат Първоначално написано от стефанова Виж мнение
    здравиейте може ли да ми кажете от къде в пловдив мога да си купя конци арко. предварително ви благодаря
    Май няма, но ако намериш, моля сподели.............

  3. #18

    Подразбиране

    Във всички специализирани магазини за гоблени се продават и конци.климатици Цената е различна на различните марки.
    Редактирано от kir40 : 07.05.2013 в 11:53.

  4. #19

    Подразбиране DMC цени

    Здравейте, не му е мястото тук, само за сравнение исках да ви пратя снимка, от цените тук в обикновен супермаркет, не съм ги разгледала подробно, а и още не съм открила специализиран за гобленари... При цена за цвят 30 цента или 0.43 лв и при 1.20 в при нас, мен ме навяват веднага няколко въпроса:
    - нашите ли търговци са алчни,
    - много гобленари ли има в САЩ и от там по-добра цена на дребно
    - има друга причина за нас да са 3 пъти по-скъпи същите неща?

    П.П. Снимка не може да се прикрепи

  5. #20

    Подразбиране

    Здравейте ,знае ли някой от Пловдив дали има конци Росаче в магазина на гарата?

  6. #21

    Подразбиране

    За Росаче не знам дали има в Пловдив, но отскоро има ДМС Арко /0.60 лв./ в ново магазинче на ул. Одрин. Това е първата пресечка на Иван Вазов от гарата, наляво по посока на бившата стоматология. До магазинчето има сергия за зеленчуци, а отсреща има книжарница.
    Росаче има в Асеновград.

  7. #22

    Подразбиране

    Благодаря за отговора,тук прочетох че конците са хубави и като цена и като качество.Може би ще трябва да си ги поръчам от някой сайт щом ги няма в Пловдив.

  8. #23

    Подразбиране

    kade moga da namerq evtini konci DMC izgodno kajete i mi daite nqkakav link iskam da si komlektovam gobleni

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rositca Виж мнение
    kade moga da namerq evtini konci DMC izgodno kajete i mi daite nqkakav link iskam da si komlektovam gobleni
    http://8888bg.com/products2.php?cid=462

    Има и ДМЦ, има и китайският вариант на ДМЦ - СХС.................

  10. #25

    Angry

    Смятам да започвам нов Хаед и имам следната дилема - дали да продължа да си шия както до сега само с ДМЦ или да премина към Росаче или СХС.
    Никога не съм шила с последните два вида конци.
    Моля да отзиви за тези конци..........

  11. #26

    Подразбиране

    Koнците Росаче са добри,но червената гама не съвпада с тази на ДМС.

  12. #27

    Подразбиране

    И схс имат разминавания с дмц.

  13. #28

  14. #29

    Подразбиране

    Извинете, че се намесвам, но от години продавам и ДМЦ, и Розаче и отскоро и СХС. Цените на ДМЦ са високи, защото сме член на ЕО. За ЕВРОПА фирмата ДМЦ поддържа високи цени, докато за големи пазари като Русия и САЩ - цените са ниски. Мен също ме е яд, и ме е срам от тези цени, но няма какво да направим срещу политиката на ДМЦ. Малка държава сме, и то член на ЕО....

    При Розаче и СХС има леки отклонения в някои цветове, но цената им е приемлива - и се получават чудесни гоблени! Всеки си решава какви пари да даде за панама и конци, който шие по-бавно - може да си позволи ДМЦ.
    И на мен ми е обидно, че в 123 цената е 44 цента за чиле???? а в БГ го взимаме по-скъпо на едро. Но това е положението,
    Важното е да се бродира..... кой с каквото може да си позволи!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    момичета здравейте, някоя поръчвала ли е от този сайт? Става въпрос за конци ДМЦ? МИсля да започна нов гоблен с доста цветове, дори и с доставка цената е по ниска?!?!? http://dmcbg.com/login.php


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •