Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 94
  1. #61

    Подразбиране

    Браво, страхотен е! Зимната приказка се получава много добре и от нея направо лъха на истинска зима, който навън липсва! И аз имам желание за нещо такова, но ще стане след някоя и друга година! Възхищавам се на темпото, с което шиете ти и всички останали сръчковци тук!

  2. #62

    Подразбиране

    Много красота.... "Бяла нощ" е прекрасен гоблен ,продължавай смело!Аз също съм му хвърлила око,та да видим кога ще му дойде реда.

  3. #63

    Подразбиране

    Много красиво си получава, браво. Нямам думи за бързината ти, май си имаш турбо игличка?!
    Моля, дай малко повече инфо - панама, конци, готова комплектовка ли е или не?
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  4. #64

    Подразбиране

    Благодаря за хубавите думи Не е готова комплектовка, това е първият ми гоблен със схема от интернет и панама и конци от магазина

  5. #65

    Подразбиране

    Браво! Голяма сте пъргавица. Не ходите ли на работа? Продължавайте все така. Браво!

  6. #66

    Подразбиране

    Ето гоблена вече завършен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #67

    Подразбиране

    О-о-о-о, той е не само красив, но и доста голям! Колко ли време ти е отнело? Истинска зимна приказка, актуално за сезона. Да ти е честит! И...кой е следващия?

  8. #68

    Подразбиране

    Харесала съм си този, ще събирам конци
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #69

    Подразбиране

    Честито! Красив избор за новото начинание!

  10. #70

    Подразбиране

    Прекрасен избор! От къде се сдобихте със схемата - ще я споделите ли? Интересувам се много, защото искам да ушия точно жълти рози в кошница - да стане комплект с едни розови рози, които са с голяма сантиментална стойност за мене. Моля Ви!

  11. #71

    Подразбиране

    Отново чудесно нещо на хоризонта! Не само, че жълтите цветя са ми любими, защото имат особена ненатрапчива, нежна изразителност, а и самата композиция е страхотна. Не харесвам подредените букети. Тези уж небрежно пуснати в кошницата, току що откъснати от лехата с рози цветя веднага те очароват. Добър усет! Браво! С нетърпение очаквам да се наслаждавам на етапите.

  12. #72

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lisa200701 Виж мнение
    Ето гоблена вече завършен
    Разкошен! Поздрави и за новият избор!

  13. #73

    Подразбиране

    lisa такива красиви и големи гоблени, браво за труда и търпението
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  14. #74

    Подразбиране

    Много красив зимен пейзаж. Защо ми се струва трудно шиенето 1:1 и не мога да се престраша...Ушила съм една богородица, но все пак...Ще събирам кураж.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето етап от гоблена с розите.Отдавна не съм публикувала нищо, но има много единични бодове и върви бавно.Поне ми се струва че става добре и си заслужава
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •