Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 21 от 21
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от van4e_to Виж мнение
    За съжаление не пазя моята схема, защото както казах по-горе съм го шила отдавна. Но ако с тази, която съм теглила от нета мога да бъда полезна, ще се радвам много!
    Мога ли да ви помоля за ми изпратите ключа на maria_95316@abv.bg , защото като го отворя от тук, размера на картинката е много малък и когато ги увелича, за да ги разгледам по отблизо, се размазват. Благодаря ви!

  2. #17

    Подразбиране

    Според ключа, излиза че схемата ми е грешна, или не мога да разпозная знаците.
    Знака с черната стрелка съм шила с ДМЦ 470, знака с червената стрелка /нещо като бял Х в квадратче/, съм шила с ДМЦ 535 , следва знака със синята стрелка /квадрат със квадрат в него/, който действително ще направя с още по-тъмно сиво, ДМЦ 3799. Но с какво да заменя онова 470 там дето съм го лепнала.
    Надявам се да не съм ви отегчила, но наистина резултата е потресаващ. Благодаря ви за търпението!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 02.jpg‎ (378.0 KB, 54 показвания)
    Редактирано от mariastefan : 20.08.2012 в 09:35.

  3. #18

    Подразбиране

    Снимала съм ти много от близо това квадратче и знаците се виждат много ясно. Този с черната стрелка е черен квадрат с ромб с точка и е различен от черен квадрат с кръгче/470/. В легендата на Triana` виждам, че е 646, което ми изглежда правдоподобно като гледам мострите, но аз не мога да ти кажа номера. Ще ти пратя снимката на e-mal, защото не мога да го прикача тук.

  4. #19

    Подразбиране

    Хиляди благодарности! Наистина, проблема се оказа в схемата. Явно при сканирането още, защото и схемата която съм свалила от нета е лоша. И както виждам , ще имам още проблеми със схемата. Но сега давам резултата на общите ни усилия и още веднъж Ви благодаря!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    Затова предпочитам оригиналите. По-добре по-рядко, но качествено. Успех!

  6. #21

    Подразбиране

    Реклама:
    Ще ми бъде за урок

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •