Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 43
  1. #1

    Подразбиране Dimensions 8804 A Christmas Wish

    И аз реших да се покажа в етапите . Влюбих се в това гобленче отдавна, но не можах да си го намеря като оригинална комплектовка. За това се навих да го шия по схема от нета. Превеждах конците с няколко конвертора и накрая сменях някои цветове в движение,когато не ми харесваха. Нарочно слагам и голяма снимка на модела - за да се види разликата в цветовете. Но смятам че се получава не лошо
    Ще чакам и вашите мнения с нетърпение. До тук съм се трудила върху него 3 седмици и ако не успея да го свърша до началото на октомври ще трябва да го зарежа, а никак не ми се иска. Така, че ще се старая всяка седмица да показвам - дано да успея.


  2. #2

    Подразбиране

    Според мен се получава много добре,ще те следя откъсо,никакво отказване!

  3. #3

    Smile

    Дотук прекрасно, като го завършиш и оконтуриш - ще грее.............

  4. #4

    Подразбиране

    До тук се получава много добре, а и доста си ушила, никакво отказване.
    ..::Gobelin World::..

  5. #5

    Подразбиране

    Много добре се получава,цялостната визия идва след контура!Продължавай смело,гоблена е много хубав!!!

  6. #6

    Подразбиране

    Ммм да, срещала съм го в ибей докато се ровя и много ми харесва! Мисля че се получава много добре и съм сигурна че до октомври месец ще е готов

  7. #7

    Подразбиране

    Поздравления миличка много ми харесва гоблена и чакам с интерес да го видя готов!

  8. #8

    Подразбиране

    Това че е от нета не бива да те притеснява. Получава се много добре, много ярко, много хубаво
    v_g_g@mail.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Страхотно е, много добре ти се получава!
    Давай смело напред!

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря за подкрепата момичета!
    Да покажа едноседмичния си напредък - шия всеки свободен миг, но пак ми се струва, че няма да се вместя в сроковете си

  11. #11

    Подразбиране

    M-rija на каква панама го шиеш и какъв цвят?

  12. #12

    Подразбиране

    Та ти си го преполовила, а има още повече от месец да пусковия срок.Ще успееш и ще грее на Коледа у дома ти.Успех
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  13. #13

    Подразбиране

    poepie, по модел трябва да е на 16каунт гълъбово сива панама , моята не знам дали е точния цвят, но е светло сива от унгарските панами, пак 16 каунт.
    Светле, благодаря за подкрепата . Но малко ми се скъси срока - в средата на септември ще дойде от Америка едно бебешко одеалце за бродиране и ще трябва да се хващам веднага, за да съм готова за идването на племеника(племеницата) . А съм си избрала модел с мноооого шиене . Е, ако не успея с гоблена ще почна да се отчитам с одеалцето

  14. #14

    Подразбиране

    M-rija а от къде се сдоби със сива панама аз се убих да търся но точно в сивата гама не намирам!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Много хубава зимна картина и много добре се получава

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •