Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 43
  1. #16

    Подразбиране

    Не съм го виждала този DIM, но ми хареса и според мен става много добре.

  2. #17

    Подразбиране

    Как съм те изпуснала с този гоблен! Той ми е един от любимите на Дименшънс и толкова съм го търсила в оригинал, но не мога да го намеря. Страхотен ти се получава и никакви такива дали ще се вместиш във времето, със сигурност до Коледа ще го направиш.

  3. #18

    Подразбиране

    Хайде пак да си дам седмичния отчет
    Все повече резерви имам относно превеждането на цветовете с конвертор, но и така се получава не лошо, макар и с големи разлики с оригинала. Ако го шия втори път ще знам

  4. #19

    Подразбиране

    Специално за Любомира, която питаше гоблена е докаран до този етап:

    и го зарязах преди месец за да се хвърля да шия бебешкото одеалце, което в момента изглежда така:

    Но сега и него ще изоставя за малко, че трябва да шия подарък
    Абе... който се опитва да носи много дини...накрая никаквата не я свършва

  5. #20

    Подразбиране

    На мене много ми харесва как се получава, но не мога да отворя нито на него нито на одеалцето да ги видя големи, дава ми грешка. Когато стане, то не е останало много. Голяма слабост ми е този гоблен и бях любопитна да видя до къде си го докарала Благодаря!

  6. #21

    Подразбиране

    Гоблена става много хубав, но одеалцето ми грабна сърцето. Завиждам на бебока, който сладко ще спи завит с това произведение на изкуството!

  7. #22

    Подразбиране

    С прекрасни творения си се захванала - особено ми хареса бебешкото одеялце.

  8. #23

    Подразбиране

    Леле, какви страхотни работи се показват туууук! Това одеялце е толкова сладко
    Блазе й на мама, която ще си завива съкровището в него! За първи път виждам такъв модел - с някакво синьо е обозначено къде да се шие, а и самото одеялце е 'наичено' или както там му казват в различните райони... което значи, че е дебеличко... малко не мога да си представя как се шие върху това
    Много интересно! Не ги зарязвай нещицата за дълго, довърши си всичко - много са хубави
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  9. #24

    Подразбиране

    Със сигурност всичко ще завършиш. И двете ти начинания се получават прекрасно.

  10. #25

    Подразбиране

    Коледния гоблен става чудничък, ще го завършиш и него и одеялцето

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    За много време малък напредък... . Останаха ми няколко квадратчета , 7-8 км контур и няколко хиляди френски възли за снежинки

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от m_rija Виж мнение
    За много време малък напредък... . Останаха ми няколко квадратчета , 7-8 км контур и няколко хиляди френски възли за снежинки
    но пък си заслужава

  14. #29

    Подразбиране

    Много е красив, хайде малко е останало

  15. #30

    Smile

    Реклама:
    Малко остана, но километрите контур и фр.възли ще го светнат.
    За контура предлагам помощ, аз вече го заобичах............. по неволя

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •