Показване на 1 до 15 от 730

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    И още малко от Петрополис - и кристалния палат - където провеждат концерти, изложби и други
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Малкото ми съкровище вчера ме прекъсна та не можах да продължа и днес ще покажа още някои снимки...Всяка година преди карнавала се показват костюмите, които ще се носят - това е на една от школите
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Ето малко и от града Рио - плажовете на Ипанема и Копакабана!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Това е Ботаническата градина в Рио. На едната снимка има изглед към Христос... и разбира се една снимка от Маракана (ударението е на последното а)
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    А тези снимки са от щата Пара (ударението на второто а) това е в столицата Белен - пак сме в Ботаническа градина - това всъщност са останки от горите на Амазония. Птиците и някои животни живеят свободно вътре. Това е един ленивец - горкия, отне му около половин час да открие, че до главата му има едно какао а после пък докато се предвижи 10 см до него
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Искам още за Бразилия !!!!!!!!!! Давай..

  7. #7

    Подразбиране

    Много интересна и полезна тема.Разгедах всичко с голям интерес.Има места от България който съм искала да посетя,но не съм могла.Сега ги видях благодарение на вас.Искам и аз да ви покажа нещо Скоро бяхме с моето семейство на малка екскурзия до гр.Кавала и о.Тасос .Ще ви покажа някои от снимките който направихме.В Гърция е много хубаво ,с радост бих отишла пак там!Първите снимки са изгледи на гр.Кавала,едно малко площадче и зад него е сградата на кметството ,тя не е типична гръцка архитектура защото е проектирана от унгарец.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •