Страница 15 от 49 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 730
  1. #211

    Подразбиране

    ...продължихме нагоре към поредното изкачване,поглед от високо към езерото,което остана зад нас...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #212

    Подразбиране

    ..след още няколко слизания и качвания пристигнахме на заслон Страшно езеро..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #213

    Подразбиране

    пред нас се разкри Страшното езеро с невероятната си красота....Светлината сякаш си играеше с кристално чистите води на езерото...ту тъмнееше ,ту трептеше в сребърни нюанси...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #214

    Подразбиране

    ...щастлива съм че имах възможността да се полюбувам на тази красота...тя е омагьосваща...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #215

    Подразбиране

    Много са красиви Рилските езера благодаря ти qni
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  6. #216

    Подразбиране Пътувания,екскурзии,места за туризъм

    Яни, много е красива Рила, нали? А и ти успяваш да уловиш красивото. Не съм ходила до Мальовица, но надявам се и това ще стане.
    Преди по малко от месец ходихме до Словакия. Целта ни бяха високите Татри. От Татранска Ломница се качихме до връх Ломницки щит до който се ходи само с лифт, т.е. лифтовете са 2. Може да се качиш с първия лифт, а може и пеша.Ние направихме второто. Лифта с който се ходи до върха е само 1 и си купуваш билети по разписание. Събират се в него 15 души прави. Пътуванетос лифта е10 мин в една посока.Известно време се движи не много наклонено, а като наближи скалата се движеше почти като асансьор вертикално. Гледката и от него, и пос ле от върха не мога да опиша, каквито и снимки да кача. Казват че природата е алпийска, не съм ходила в Алпите, не мога да преценя.
    Стигахме до Закопане - Полша, Братислава от където ходихме до Виена и на връщане минахме през Будапеща.
    Не можах да се впечатля от Будапеща, макар че е красив град, може би защото го посетихме след Виена. Там несъмнено има много какво да се види. Хареса ми.
    Но душата и сърцето ми останаха при красотите на върха.
    За сега съм качила малко снички от Пратера
    http://snimka.bg/album.php?album_id=59927&photo=3
    На снимката сме с дъщеря ми. Когато имам време ще кача и други снимки.

  7. #217

    Подразбиране


    Момичета планинарки, дайте съвет!
    Иска ми се да се кача на Черни връх, но незнам дали сега е подходящо, незнам откъде да мина и изобщо - нищо не знам! Знам само , че ме е срам , че досега не съм го направила! Споделете опита си, моля ви!

  8. #218

    Подразбиране

    atinqnka, а снимки от върха ще пуснеш ли?
    Много е красиво на Мальовица ,макар че още не сме се качвали на върха .Предпочетохме Страшното езеро и Йончево.Като първо отидохме до хижа Мальовица по-най-красивата пътека Препоръчвам я на всички .atinqnka сигурна съм ,че ходенето ти до Мальовица е просто въпрос на време.
    Що се отнася за Татрите ,имаме предложение за догодина, здраве и живот ..така ,че ми е много интересно всичко ,което разказваш.
    lucy не съм се качвала на Черни връх ,но никога не е късно :wink:

  9. #219

    Подразбиране Пътувания,екскурзии,места за туризъм

    Качвала съм Черни връх от х. Алеко. Много е лек пътя и не е много време. Не помня вече, може би около 2 часа.Може да се хване кабинковия лифт от Симеоново до х. Алеко или до х. Алеко да се стигне с автомобил.
    Малко снимки от Ломницки щит качих тук
    http://snimka.bg/album.php?album_id=62095

  10. #220

    Подразбиране


    Благодаря за информацията!
    Едни приятели ни навиваха да се качваме през Княжево, но на мен там района изобщо не ми е познат, та твоя маршрут ми звучи добре!Поне до "Алеко" мога да стигна.
    Още веднъж ти благодаря!

  11. #221

  12. #222

    Подразбиране Пътувания,екскурзии,места за туризъм

    Съжалявам.Не са ми качествени снимките. Хубавите снимки не са от моя фотоапарат и не е коректно да ги кача в снимка.бг. Трябва да се пробвам дали ще мога да качвам снимки във форума и да покажа някои от тях.

  13. #223

    Подразбиране Пътувания,екскурзии,места за туризъм

    Опитах да преоразмерявам. Ако стане всички снимки са снимани от върха.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #224

    Подразбиране Пътувания,екскурзии,места за туризъм

    И още малко
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    Хубави снимки!Благодаря,че ги сподели! :wink:

Страница 15 от 49 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •