Страница 39 от 49 ПърваПърва ... 293738394041 ... ПоследенПоследен
Показване на 571 до 585 от 730
  1. #571

    Подразбиране

    Дано Ви е харесало в градчето Диснилед.Тук наистина се чувстваш като в приказка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #572

    Подразбиране

    Браво за снимките от Дисниленд -страхотни са
    Да ви покажа и аз наклонената кула ,но не в Пиза ,а в Чикаго.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #573

    Подразбиране

    Благодаря за приказното пътешествие!Много ми хареса.

  4. #574

    Подразбиране

    Малко снимки от красивите гранини на Версайския дворец
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #575

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #576

    Подразбиране

    Сред такава красота човек може да си почине от ежедневието.Благодаря за снимките.

  7. #577

    Подразбиране

    Да покажа и аз малко снимки от една приятна екскурзия до Банско,Петрич, Мелник ,Солун,Роженски манастир и Сандански.Всичко ме очарова-много красота има у нас.Но моята мечта беше Мелник и най-после го видях.Сега ще покажа-ако успея , няколко снимки от Банско-центъра, паметника на Паисий,пейките-ноти и хотелът,където нощувахме.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #578

    Подразбиране

    Къщата на баба Ванга в Петрич след ремонта, камбанарията на църквата в Рупите, другите три снимки са от Мелник-там всичко е много старо и сравнително запазено-дърво и камък
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #579

    Подразбиране

    Пак от Мелник-стара изба,където може да се дегустира вино.Предлагат и мезе,бурето събира повече от тон и половина алкохол.Вътре всичко навява за история.А прозорците са от горния етаж, където е живяло семейството.Много не мога да разкажа, защото още емоциите от видяното не са успокоени.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #580

    Подразбиране

    А това е стара църква-Св Варвара.До иконостаса-където е бил, и днес палят свещи.Пред нея има нещо като малко ламаринено параклисче, но нямаше кой да обясни.Дори то беше с катинар.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #581

    Подразбиране

    Нета ми е много бавен и утре ще покажа други красоти.

  12. #582

  13. #583

    Подразбиране Снимки от Виена

    Цитат Първоначално написано от zdrave Виж мнение
    ще покажа няма проблем.Но във Виена няма да идвам .Ще трябва ти да покажеш.А аз ще покажа от Залцбург
    Както бях обещала в този албум съм събрала снимки от Виена и не само. В Авсрия съм посетила и още две езера, от които също съм поместила малко снимки. Приятно разглеждане.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250079
    Освен това съм посещавала и Италия - околностите на Венецияhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=234215 и Малта http://www.snimka.bg/album.php?album_id=234225. И това също са много красиви и различни места, които си заслужава да се посетят. Всяка страна си има своето очарование и богатсво.

  14. #584

    Подразбиране

    Благодаря ти за хубавото преживяване!!!Снимките са страхотни.Искам още!!!

  15. #585

    Подразбиране

    Реклама:
    ra4ko 75 чудесни снимки, благодаря за разходката

Страница 39 от 49 ПърваПърва ... 293738394041 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •