Страница 46 от 49 ПърваПърва ... 364445464748 ... ПоследенПоследен
Показване на 676 до 690 от 730
  1. #676

    Подразбиране

    Красота,защо човек с магическа пръчка не може да обеколи всички красиви места в света ,но поне със снимките за момент ще си преставим че смсе там.Благодаряти.А към SKORPION,посети Дубровник през лятото,много е красиво и да се насладиш на Адретическо море,бях лятото което мина,пожелавам всеки да отиде.

  2. #677

    Подразбиране

    Относно Дубровник-завихри се една идея в един друг сайт да се вдигнем 5-6 коли, пълни с жени и да направим чудна оиколка на туристическите забележителности на Сърбия, Черна гора, Хърватско и ..бившите републики.Закотвихме дати 13-19 април.В течение ще върви и уточняването на маршрута.Сборната група сме от Видин, София, Пловдив..ненормална работа.Може да има и мотористки-не знам .Ако успеем да се организираме ще е върхът! Каним съмишленички/---иначе отиваме с автобуссс/

  3. #678

    Подразбиране

    Ели, благодаря за разходката в Прага. Много е красиво.
    Скорпион, непременно включете и Будва. Очарована съм от нея. Била съм в Дубровник за 4.5 часа и разгледахме само стария град.
    Тук съм качвала снимки от пътуването ни в Черна гора. http://www.milenach.snimka.bg/album....587&pid=303182 Но ние съчетахме туризъм /изкачихме вр. Боботов кук / и екскурзия. Между другото от Черна гора за Охрид за по направо минахме през Албания.

  4. #679

    Подразбиране

    Мерси за трасето. Май има нещо такова, само зависи откъде ще тръгнемч/ евентуално/

  5. #680

    Подразбиране

    След толкова дълго очакване най-накрая пътуването ми се осъществи, макар и с автобус, но си беше супер
    Пускам малко снимки Будва, Дубровник, Котор, Цетине!
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=373819
    Редактирано от skorpion : 09.05.2009 в 18:18.

  6. #681

    Подразбиране

    Срам! Май го оправих, ако не успях ще дам парола и ник-не знам, но в снимка винаги имам проблем!

  7. #682

    Подразбиране

    Страхотни снимки, личи си, че сте си изкарали добре, а и аз покрай теб бях там
    Аз за сега само се каня да отида до там, но еще не е дошло на дневен ред

  8. #683

    Подразбиране

    Еееее,скорпионче добре си позагряла за голямата екскурзия!
    Ние си направихме по малка загрявка и отидохме почивните дни до Пампорово,Смолян,Смолянските езера и се качихме с лифта до Снежанка!
    Пускам ви само няколко снимки!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #684

    Подразбиране

    Краси, как не се срещнахме! И ние обикаляхме по това време по тези места! Новата църква в Смолян е страхотна, нали

  10. #685

    Подразбиране

    Много голяма и внушителна църква!
    На мен ми беше много интересно и в планетариума.Само че беше много кратко-само40 мин сеанс.

  11. #686

    Подразбиране

    Здравейте, смятам лятото да ходя до Босна-Сараево. Някой ходил ли е там и дали има удобен транспорт?

  12. #687

    Подразбиране

    mishoni много е хубаво в Сараево стария град и обезателно посетете чаршията казват че които отиде и не я видял все едно нищо не е видял отвори 43 страница мисля пост 633 там съм качила няколко снимки.Тръгваите без да мислите и няма да съжалявате

  13. #688

    Подразбиране

    Благодаря ти. Проблема е, че ще пътувам сама и с автобус и адски се притеснявам как ще стигна до там. Изглежда ми страшно. А там ще ме чакат и няма да имам проблеми с разходките. Само да стигна един ден.

  14. #689

    Подразбиране

    Макари и по късно да ви покажа от гергьовските празници къде бяхме.Ходихме до Арбанаси и В.Търново да гледаме преставлението звук и светлени на Царевец.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #690

    Подразбиране

    Реклама:
    Още от Царевец
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 46 от 49 ПърваПърва ... 364445464748 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •