Страница 6 от 49 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 730
  1. #76

    Подразбиране Пътувания,екскурзии,места за туризъм

    Аз съм от Дряново макар и да не живея сега там и много се зарадвах на хубавите снимки които е качила Яни от Дряновския манастир.
    Момичета, снимките които сте качили,са разкошни и с голям интерес разгледах всички, също и съпругът ми.
    Аз съм качила снимки от някои от местата на които сме ходили със семейството ми през последните две години в снимка.бг. Давам линка на Албания, а отдолу на страницата има и останалите албуми. Дано са ви интересни.

  2. #77

    Подразбиране

    atinqnka много се радвам ,че си пуснала тези снимки ...невероятна красота и незабравими спомени са предполагам за вас,тези пътувания .С най-голям интерес разгледап местата ,които сте посетили.Няколко пъти прегледах албума "Три дни в Ст. планина "Каним се да покорим вр. Ботев и за това всичко свързано с изкачването му ме интересува живо.
    Благодаря ти за споделените албуми и снимки

  3. #78

    Подразбиране

    В албумите на atinqnka забелязах снимки на Троянския манастир.Това беше предишния ни маршрут .Тогава крайната цел беше пещерата "Съева дупка"Този път атакувахме Ст.планина през прохода Троян-Кърнаре.Като за първи път имаше много ахкания около невероятните панорамни гледки .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #79

    Подразбиране

    ...въпреки постоянните завои ,всеки надигаше глава, за да зърне някоя красив пейзаж ,докато пътувахме нагоре към върха...ето го и Беклемето ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #80

    Подразбиране

    ...излишно е да казвам, че тук съпругът ми удари спирачки ,за да се поразтъпчем и насладим на планината...беше Еньовден...наоколо имаше билкари излезли да си наберат билки както повелява традицията...Ние се впечатлихме повече от поляните с малки червени горски ягоди и доста се увлякохме в брането им
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #81

    Подразбиране

    Продължихме нататък със спущане пълни с впечатления ,въодушевени от видяното Разгледахме Троян -Музея на занаятите и центъра.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #82

    Подразбиране

    След това се насочихме към Троянсият манастир.Имаше много хора...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #83

    Подразбиране

    ..посетихме музея към манастира и видяхме къде се е укривал Васли Левски.При опастност е излизал през отвор направен в тавана ,скрит в един долап...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #84

    Подразбиране

    После в автомобила и посока Тетевен
    Спряхме в центъра и намерихме Историческия музей.Зад една масивна врата,която мислехме ,че няма да се отвори ,се показа приветлива жена .Тя ни покани вътре и ни разведе из него.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #85

    Подразбиране

    ..на около 20 км от Тетевен се намира с. Брестница ипещерата "Съева дупка" и това беше и последната ни спирка ...Мога да кажа ,че си заслужаваше ,защото пещерата се оказа приказно красива.Има 8 зали.Кръстена е на двама братя Съйо и Сейо ,които се укривали по време на турското робство в нея .После избягали в Румъния. След Освобождението се връщат и разказват за пещерата.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #86

    Подразбиране

    ...екскурзовода ни разказа ,че пещерата е на 3 милиона години .Температурата е постоянна -10 градуса.Местността ,в която се намира я наричали "Ледниците"Малко по-нагоре от пещерата има дупки,в които целогодишно има замръзнала вода.Та от там и името на местността .

    Не се върнахме по същия път , а минахме през Златишкия проход,който е в окаяно състояние
    Това е ...дано не ви отегчих!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #87

    Подразбиране

    Оххх разказваш толкова увлекателно, че имам чувството че и аз съм била там Снимките са страхотни

  13. #88

    Подразбиране

    qni, благодаря за екскурзията в снимки
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  14. #89

  15. #90

    Подразбиране mmm

    Реклама:
    gni i az blagodarya za pute6estvieto v snimkite be6e mnogo hubavo

Страница 6 от 49 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •