Показване на 1 до 11 от 11

Тема: помогнете

  1. #1

    Подразбиране помогнете

    момичета много моля за помощ никъде не откривам конци дмс 3862 3863 3864 на кои ариадна отговарят ,ще ви бъда много признателна
    brambarova@abv.bg истинската сила е-да се усмихваш когато очите ти са пълни със сълзи

  2. #2

    Подразбиране

    Гамата на Ариадна е доста по-бедна, затова не всички номера от ДМС имат съответствия. Тези също са сред тях.

  3. #3

    Подразбиране

    Аз мога да те посъветвам да ги замениш с розаче разликата в цената е
    само 0 .15 ст. И разликата като цветове само в някои случай я има,иначе се покриват с тези на дмс.Дано съм била полезна.

  4. #4

    Подразбиране

    Ами да, ДМЦ все пак са 450 цвята и повече, а Ариадната са около 250, доколкото знам. Така че е нормално да няма съответствия. Ще трябва да накараш в магазина да ти изкарат ДМЦ-тата и да ти помогнат да откриеш нещо близко от Ариадната. Но наистина е по-добре да си вземеш Росаче, както те съветва lili49, така ще е най-точно.
    А може би е най-добре цялата гама да си я направиш Росаче- ако не си притеснена финансово, де... но няма толкова да е голяма разликата сигурно.
    Успех, и да покажеш какво шиеш

  5. #5

    Подразбиране

    много благодаря на всички ,но за съжаление в Пазарджик няма росаче иначе бих си купувала ,лека вечер
    brambarova@abv.bg истинската сила е-да се усмихваш когато очите ти са пълни със сълзи

  6. #6

    Подразбиране

    Намерих таблица,в която ДМЦ 3862 е Ариадна 1778
    3863 е 1752
    3864 е 1746


    http://www.vodomilka.cz/sites/defaul..._pdf_20774.pdf
    Не зная доколко е достоверна тази таблица, но можеш в магазина да поискаш конците в ДМЦ и в Ариадна и да сравниш и евентуално да напасваш ...
    Редактирано от ata : 28.08.2012 в 22:56.

  7. #7

    Подразбиране

    много благодаря за помоща
    brambarova@abv.bg истинската сила е-да се усмихваш когато очите ти са пълни със сълзи

  8. #8

    Подразбиране

    Аз ще си поръчам Росаче от 8888bg.com, защото в моя град също няма.

  9. #9

    Подразбиране

    И аз погледнах в табличката , за някои номера има съответствия, но за други има огромна разлика в цветовете. Но всеки си решава сам за себе си ..

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от VenezS Виж мнение
    И аз погледнах в табличката , за някои номера има съответствия, но за други има огромна разлика в цветовете. Но всеки си решава сам за себе си ..



    Затова писах, че е добре в магазина да сравни доколко отговарят като цвят на ДМЦ, да не се доверява само на табличката, защото имам горчивия опит от едно досадно разшиване ...

  11. #11

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте моят проблем е че си купих гоблен ВРАТА КЪМ РАЯ и го започнах го . Но детето го взе и разнищи конците сега имам конци схема но не знам кой конец кой знак е ако някои има номерата на цветовете и към кои знак са ако може да ми

    ги прати

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •