Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране Въпросче????

    Момичета и момчета,
    да знаете дали в Ст.Загора или Пловдив мога да намера конци Росаче или Arcо - или да поръчвам по нета???
    Благодаря за отговорите ви
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

  2. #2

    Подразбиране

    Ами в Пловдив - никъде, освен последния месец ако не са пуснали някъде и аз не съм разбрала..............

  3. #3

    Подразбиране

    Ако решиш, можеш да отскочиш до Сливен. Тук имаме конци ARCOМога да ти дам телефона на собственичката на магазина и евентуално да помолиш да ти ги прати.

  4. #4

    Подразбиране

    Може ли да кажеш къде в Сливен е магазинът,защото скоро ще ходя там и ми се иска да си купя нещо.Благодаря предварително.

  5. #5

    Подразбиране

    Магазинът в Сливен е на фирма "Талита" и се намира в една пресечка на централната пешеходна улица. Адресът е ул. Иван Вазов 9 - подминаваш погребална агенция "Танатос" и във втората кооперация.Можеш да ми се обадиш и ще те придружа.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Магазинът в Сливен е на фирма "Талита" и се намира в една пресечка на централната пешеходна улица. Адресът е ул. Иван Вазов 9 - подминаваш погребална агенция "Танатос" и във втората кооперация.Можеш да ми се обадиш и ще те придружа.
    На 06.09 ще съм на сватба там и като наближи ще се чуем,а и аз се ориентирам добре в Сливен,там съм учила.

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Ако решиш, можеш да отскочиш до Сливен. Тук имаме конци ARCOМога да ти дам телефона на собственичката на магазина и евентуално да помолиш да ти ги прати.
    marji - ако не те затруднявам - изпрати ми телефона на ЛС
    Благодаря
    "Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил. Дръзни да бъдеш мъдър - започни" - Хораций

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •