Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране фирма Гобленко

    Зравейте момичета. Тези дни попаднах на сайта на фирма Гобленко. Харесах си доста неща. Дали някой е шил нещо на тази фирма? Ако има такъв нека сподели дали си заслужава да се пазарува от там.

  2. #2

    Подразбиране

    вижал съм само един гоблен на тази фирма ушит - Старото мостче , приятелка го уши - много е хубав , даде ми схемите - и честно да си кажа , няма да го започна скоро - много единични бодове , доста утежнен модел . но това е мое мнение - дано има и други ,за да прецениш обективно за моделите на фирмата .Успех
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  3. #3

    Подразбиране

    Аз в момента шия техен гоблен- Теодор Стратилат и съм много доволна от резултата. Конците са напълно достатъчно и схемата е перфектна. Можеш да погледнеш в етапите ми за да добиеш представа за работата им.

  4. #4

    Подразбиране

    Много благодаря за мненията. Тежките схеми не ме плашат. Важно е да стане красиво. Най вероятно ще си поръчам гоблена и ще показвам етапи. Успоредно с един Хаед

  5. #5

    Подразбиране

    гоблените на тази фирма само по интернет ли се предлагат?

  6. #6

    Подразбиране

    Идея си нямам. Аз в нета ги намерих. И сега обмислям дали да купя

  7. #7

    Подразбиране

    На мен ми изглеждат доста трудни. Какво е вашето внение?

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Не знам. Още нищо тяхно не съм шила. Като купя и почна ще споделя

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •