Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 21 от 21

Тема: Въпрос

  1. #16

    Подразбиране молба

    Може ли някой да ми даде легендата на Ковачницата на Хайнрих Бюркел , само че на Вилер /схемата ми е на Вилер/

  2. #17

    Подразбиране въпрос

    Здравейте, въпросът ми е свързан с безплатните схеми. Може ли да си ги теглим със заявка? Мъча се за този портрет на Шарлот от Елеганс,но ми излиза само снимката а схема не мога да видя. Нали е към безплатни схеми,как мога да го изтегля?

  3. #18

    Подразбиране

    Ами изпрати лично съобщение на момичето, което е пуснало поста и помоли за схемата или си пусни питането в заявките.
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  4. #19

    Подразбиране

    Някой знае, ли как се определя цената на един завършен гоблен?

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maiiiaaa Виж мнение
    Някой знае, ли как се определя цената на един завършен гоблен?
    Доколкото знам от моя близка,цената е на квадратче,например от 2 до 5 лева в зависимост от големината на гоблена,сложността на схемата и вложения материал.А ако схемата е авторска,цената скача още.
    Някои шият с материали на клиента на много ниска цена,от порядъка 0,5-1,50 лева на квадратче,но обикновено в такива случай изработката е изключително некачествена.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  6. #21

    Подразбиране

    Реклама:
    Опитай след като го изпереш,докато е леко влажен да го разгладиш под тензух,не се скрива съвсем ,но все пак....и аз направих тази грешка с първия си гоблен,но след тази процедура и след като го изпънаха в рамка почти не личи Пробвай

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •