Показване на 1 до 15 от 603

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Браво, Светле! Бързак!

    А аз сега разбрах, че много съм се изложила. Не съм сложила картинката и обясненията в пакета. И моето подаръче-изненада за tian_64. Моя син вчера си го е скрил в раницата и си го е носил в детската градина...

  2. #2

    Smile

    Светле, мерси - много са сладурски

    И аз започнах, но съм далеч от завършването - тези френски ще ме побъркат, имам 10-на дни да ги репетирам..................

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение

    А аз сега разбрах, че много съм се изложила. Не съм сложила картинката и обясненията в пакета. И моето подаръче-изненада за tian_64. Моя син вчера си го е скрил в раницата и си го е носил в детската градина...
    Не се притеснявай толкова,ще ги изпратиш, аз този път реших моите изненадки да ги слагам във всеки робин, когато пристига при мен и понеже съм си заплес, не съм си подшила отстрани панамата / по принцип никога не го правя/, надявам се да нямате проблеми с това.

  4. #4

    Подразбиране

    Точно това мисля да направя, ще ги слагам в робина на всеки...или наведнъж да ги изпратя на всички. Обяснения обаче трябват...защото оригиналната схема е огромна и съм снимала всеки модел на отделен лист. И тъй като съм разбъркала моделчетата по желание на децата ми, разчертаването се разминава. Пълна лудница!

  5. #5

    Подразбиране

    Големи сте ми сладурани - ей затова ви обичам всичките
    Те затова казват че нещата се случват докато човек си правел плановете !!!

    Светле - сигурно силния вятър е носел иглата ти и пак си номер 1
    Диде - хич да не ти пука от френските възли, носи ги на Рандевуто и ги брой за направени .

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •