Страница 12 от 41 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 603
  1. #166

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tian_64 Виж мнение
    nikoll, чудесна идея с никовете. Моля ВСИЧКИ да избродират никовете си под моите чашки. galq_ivo ти си първа.
    ааа, идеята не е моя, аз просто съм забравила да пусна шрифт в пакета, затова писах тук, дори не знам дали няма да е едър този който съм пуснала.

  2. #167

    Подразбиране

    Аз съм готоваааааа.Така бях зажадняла за нещо цветничко, че го избродирах на един дъх
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #168

    Подразбиране

    Ехеееееееееее,браво!!!!!Получаваш усмивки!!!!Много е нежно!!!!

  4. #169

    Подразбиране

    Браво, Светле! Бързак!

    А аз сега разбрах, че много съм се изложила. Не съм сложила картинката и обясненията в пакета. И моето подаръче-изненада за tian_64. Моя син вчера си го е скрил в раницата и си го е носил в детската градина...

  5. #170

    Smile

    Светле, мерси - много са сладурски

    И аз започнах, но съм далеч от завършването - тези френски ще ме побъркат, имам 10-на дни да ги репетирам..................

  6. #171

    Подразбиране

    Ducky, предлагам подаръка да го оставиш на детето - не го разтройвай, а обясненията изпрати на пощата ми. Аз ще ги поставя в пакета с бродерията.
    tian_64@abv.bg

  7. #172

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение

    А аз сега разбрах, че много съм се изложила. Не съм сложила картинката и обясненията в пакета. И моето подаръче-изненада за tian_64. Моя син вчера си го е скрил в раницата и си го е носил в детската градина...
    Не се притеснявай толкова,ще ги изпратиш, аз този път реших моите изненадки да ги слагам във всеки робин, когато пристига при мен и понеже съм си заплес, не съм си подшила отстрани панамата / по принцип никога не го правя/, надявам се да нямате проблеми с това.

  8. #173

    Подразбиране

    Точно това мисля да направя, ще ги слагам в робина на всеки...или наведнъж да ги изпратя на всички. Обяснения обаче трябват...защото оригиналната схема е огромна и съм снимала всеки модел на отделен лист. И тъй като съм разбъркала моделчетата по желание на децата ми, разчертаването се разминава. Пълна лудница!

  9. #174

    Подразбиране

    Големи сте ми сладурани - ей затова ви обичам всичките
    Те затова казват че нещата се случват докато човек си правел плановете !!!

    Светле - сигурно силния вятър е носел иглата ти и пак си номер 1
    Диде - хич да не ти пука от френските възли, носи ги на Рандевуто и ги брой за направени .

  10. #175

    Подразбиране

    Юраааааааа,тук ми намирисва на колективни френски възли........♥♥♥
    Дано водката не ви е колективна,че.....♥♥♥

  11. #176

    Подразбиране

    И аз си получих пратката

  12. #177

    Smile

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    ..............
    Дано водката не ви е колективна,че.....♥♥♥
    Няма начин, това пловдивчанки са най-големите трезвеници..........
    На миналата среща нямаше кой да ми прави компания с лимонена бира, ти за водка говориш

  13. #178

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Няма начин, това пловдивчанки са най-големите трезвеници..........
    На миналата среща нямаше кой да ми прави компания с лимонена бира, ти за водка говориш
    Ааааа Дианче недей така - ние с Даниела бяхме на сериозен аперитив ама ти беше на другия край на дългата маса.....
    /само че сме асеновградчанки все пак /

  14. #179

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Няма начин, това пловдивчанки са най-големите трезвеници..........
    На миналата среща нямаше кой да ми прави компания с лимонена бира, ти за водка говориш
    Ох,да бяхте по-близо,нямаше да си пиеш сама биричката.....От Силистра сме по джина и нямаме пропуски в групата.Дано в Стара Загора се засечем,че да пием по едно заедно.
    Юра,имам пропуски в Бургас,но много ми беше уморително шофирането.Не търся оправдание,просто констатирам.Ще се реванширам в Стара Загора....♥♥♥

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Шиете ли ,дами? Аз преполових розмаринчето.Много нежничко става.Ако не ми мине котката път,тази вечер ще го довърша.

Страница 12 от 41 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •