Страница 33 от 41 ПърваПърва ... 233132333435 ... ПоследенПоследен
Показване на 481 до 495 от 603
  1. #481

    Подразбиране

    Цеци благодаря ти мила...

  2. #482

    Подразбиране

    Дами,как сме с графика?При мен няма гобленче.
    Насе,ако си готова ,изпращай.

  3. #483

    Подразбиране

    По график Насето трябва да ти прати чак след 17,03 .

  4. #484

    Подразбиране

    Диди, малко съм болна и не ми спори. Смятам да успея в график да го пусна.

  5. #485

    Подразбиране

    Насе,не се притеснявай.Когато можеш.Оздравявай бързо!!!!

  6. #486

    Подразбиране

    Ох, да ви кажа моята чашка нещо много бавно върви, до половината съм, а моделчето много ми харесва и все се подбутвам, ама нещо пролетта тази година ми обърква ръцете. Вече три пъти ми се налага да си коригирам по 2, 3 бодчета, а гледам, че срока ме притиска. Юра, моля за малко търпение. Ще се постарая все пак в срок да си оформя участието в чашките на мисля Тиан.

  7. #487

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dianka Виж мнение
    Ох, да ви кажа моята чашка нещо много бавно върви, до половината съм, а моделчето много ми харесва и все се подбутвам, ама нещо пролетта тази година ми обърква ръцете. Вече три пъти ми се налага да си коригирам по 2, 3 бодчета, а гледам, че срока ме притиска. Юра, моля за малко търпение. Ще се постарая все пак в срок да си оформя участието в чашките на мисля Тиан.
    То аз съм си търпелива бе Дианка, винаги идват в края на първата седмица ...

  8. #488

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    То аз съм си търпелива бе Дианка, винаги идват в края на първата седмица ...
    Ама идват чаааак от Добрича твоите животинки се тътриха от София до Пловдив от петък /на обяд пуснати от Nikol / до вторник. Какъв ли транспорт използват Български пощи?

  9. #489

    Smile

    Голям зор с тези посоки. Много исках да направя 2 червени и 2 жълти, ама така и не оправих посоката на жълтите.............
    Диде, дано ти харесат :



    Светле, в понеделник пращам по график.........

  10. #490

    Подразбиране

    Диде, Светлана ще оправи посоките на жълтите.Пък и червените миришат по-хубаво......
    Страхотна ми е покривката!!!!!!!

  11. #491

  12. #492

    Подразбиране

    Момичета, аз да се отчета тук, че в мен са 2 от робини - на Галя - чаения и на Диди сърчицата. Имам две седмици, може и двата да ги препратя заедно.
    А иначе не уших на Никол котето, защото много се замотах със схемата и ключа, а и беше периода преди осмомартенската игра, и с болни деца у дома и не ми остана много време, но се уговорих с нея, след подледния на нейния робин, да ми го даде да довърша.

  13. #493

    Подразбиране

    Ducky, едно котенце за теб:


    Zezata, покривчицата ти:


    Дианка, днес следобяд пуснах пакета с двете робинчета.

    Сега чакам барабаните на Юра

  14. #494

    Подразбиране

    Nikoll, най сетне се справих с котето - много е сладко

    http://media.snimka.bg/s1/1851/029946061.jpg?r=0

  15. #495

    Подразбиране

    Реклама:
    Редактирано от tian_64 : 18.03.2013 в 23:47.

Страница 33 от 41 ПърваПърва ... 233132333435 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •