Страница 39 от 41 ПърваПърва ... 293738394041 ПоследенПоследен
Показване на 571 до 585 от 603
  1. #571

    Подразбиране

    С най-голямо удоволствие ще кача снимка гобленчето си! Благодаря на всички! За първи път ми се случва в един ден да се сдобия с два завършени гоблена - късно през ноща и аз довърших чашите на ДИМ. Голямо вълнение ми се струпа...
    Eто го и него

    Момичета, беше ми много приятно да си шием заедно С нетърпение ще чакам да видя и Вашите красоти завършени
    Редактирано от Michelle : 26.04.2013 в 12:08.

  2. #572

    Подразбиране

    Момичета, това е последното моделче от "Въртележка 4"- ноемврийското коте за Нелито.

    Удоволствие бе за мен да избродирам за всеки участник нещо от цялостния проект.Остава да довърша само моя.Благодаря на всички за положителните емоции,които ми доставиха.
    До нови срещи в следващата "Въртележка"
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #573

    Подразбиране

    Светле, ще се постарая до утре да пусна и твоето робинче, само да ти кажа, че едното зелено свърши до последно.......
    Сорри, ама не успях имам 100-на бода още по фона.
    Редактирано от did_tag : 29.04.2013 в 11:33.

  4. #574

    Подразбиране

    Диди, пеперудите отлетяха за Силистра!

    Благодаря на всички ви за чудните преживявания с тази игра!

  5. #575

    Подразбиране

    Светле, супер ми е котето, изобщо всички котета, момичета много благодаря, страхотни сте!Беше ми много забавно и с голямо удоволствие участвах и в този робин. За съжаление на финала малко се изложих, Насе ще се опитам до утре да завърша, останал ми е контурният бод и ако успея ще го пусна , ако не след празниците. Саксийките са станали чудесни.
    На Светлето в конците още от начало липсваше едно зелено, мисля 986 или подобно и аз сложих това което имах,но беше малко, може би то е свършило.
    И накрая, надявам се да успея да дойда на следващата национална среща и да се запозная на живо с всички вас! Весели празници ви желая!
    Редактирано от nikoll : 29.04.2013 в 19:03.

  6. #576

    Подразбиране

    Само за моя все още няма вест

    Светле май ще има доста бира да черпиш

  7. #577

    Smile

    Успях, но няма да пращам,



    Весели празници, момичета
    Редактирано от did_tag : 29.04.2013 в 16:35.

  8. #578

    Подразбиране

    Чудесно е!!!! Благодаря ви, момичета!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  9. #579

    Подразбиране

    Юра, твоето робинче го чакай след Великден, че много ми се насъбра тези седмици и нямам време почти за иглата. Ще се постарая обаче. Весели празници.

  10. #580

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dianka Виж мнение
    Юра, твоето робинче го чакай след Великден, че много ми се насъбра тези седмици и нямам време почти за иглата. Ще се постарая обаче. Весели празници.
    постарай се , ще си го чакам с нетърпение

  11. #581

    Подразбиране

    Снощи го завърших, но не успях да пусна днес.

  12. #582

    Подразбиране

    Нели, станало е чудесно!

    Благодаря ви момичета за прекрасните саксийки които избродирахте за мен!

  13. #583

    Подразбиране

    Ето и моята прекрасна покривчица, украсена за великден! Искам да благодаря на всички участващи в играта и съответно да ви пожелая на този красив празник, много здраве и повече свободни минути за вашето хоби, а именно гобленарството. Много съм щастлива, че бях част от вас и оставих частичка пък от мен. Надявам се и на други игри заедно да участваме!
    zeza_v@abv.bg

  14. #584

    Smile

    Светле, робина ти пътува за Бургас,

  15. #585

    Подразбиране

    Реклама:
    zezata,много ти е красива Великденската маса!!!!Да ти е честита новата покривка!!!!
    Насе,имам известие в пощенската кутия,утре сутрин съм в пощата.С нетърпение си чакам покривчицата,че да си я помириша.......

Страница 39 от 41 ПърваПърва ... 293738394041 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •