Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 20 от 20

Тема: Банички

  1. #16

    Подразбиране

    Благодаря за разясненията, Ванче, вече всичко схванах Имам една колежка, която дърпа корите обилно намаслени, без брашно, пък по твоята рецепта нали пак се намасляват, затова питах за брашното. А за капака явно не съм си го представила както трябва - мислех, че се използва както формичка за сладки и се зачудих как стават правоъгълни при кръгъл капак :? Ама как си личи, че никога не съм точила домашни кори, а...

  2. #17

    Подразбиране ванче

    ВАНЧЕ,АКО СЛОЖА МАСЛО ВМЕСТО СВИНСКА МАС НЯМАЛИ ДА Е ПО-ДОБРЕ
    katya ivanova

  3. #18

    Подразбиране

    Значи,да отговоря на аномалия.Слагам мас между корите(всяка кора се разточва на колкото се може по-тънко),поставям ги една върху друга(така става многолистно тесто) и после разточвам всичко като една кора(също много тънко).Слагам плънката на половината и захлупвам с другата половина.Прищипвам, и с капака режа на ромбоиди пържа в повече мазнина.Не слагайте много наведнъж,защото се издуват при пърженето.
    katya,правила съм ги и с маргарин,така,че защо да не стане и с масло.Пробвай.
    Хайде,направете ги и ги похвалете
    Марти 05 02 97
    Криси 25 02 02

  4. #19

    Подразбиране

    Ето снимка на моите банички


    Марти 05 02 97
    Криси 25 02 02

  5. #20

    Подразбиране

    Реклама:
    Сладурчета,
    За тия като мен дето не могат да месят , дайте някаква рецепта за готови кори и пак да се пържат, за да стават и за бърза закуска
    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •