Благодаря, Дани, за чудесните пожелания!
Мен ме нямаше няколко дни вкъщи и вчера не можах да си получа първия подарък от едното другарче. Днес съпруга ми го взе от Еконт, но още не ми го е донесъл. Така че него ще го видя довечера, въпреки нетърпението ми
А подаръкът от m_rija- Мария, ми го донесоха вече и вътре имаше много сбъднати мои желания.Довечера ще се постарая да кача всички снимки на нещата, които се криеха в кутията.
Тя явно много старателно се е поровила и е видяла, че въпреки огромното ми желание да си намеря и поръчам оригинална покривка на РИКО със сектор за бродиране, не успях да намеря как да стане онлайн. И тя веднага се е възползвала от случая, за да ме зарадва с една такава- тя е просто прекрасна и в страхотни цветове- скоро ще ви я покажа готова сигурно. Имаше и ушита от нея играчка, която много бързо ми конфискуваха, същи и направен от нея несесер с много нежна бродерия. Шоколади за децата и прекрасна картичка. И разбира се не на последно място комплект за бродиране на Дименшън- също едно мое сбъднато желание.
Ще ви ги покажа всички снимани поотделно в един албум.
Аз вече й се обадих да й благодаря лично за страхотната емоция, която изживях с този подарък. Но още веднъж искам да го направя и да й пожелая да получава също толкова прекрасни емоции от хората около себе си!
А второто ми другарче да не се тревожи- просто така се стекоха нещата, че въпреки че подаръка й пристигна първи, ще го получа втори. Даже не знам все още кое е то, но съм сигурна, че подаръка й ще е също толкова прекрасен!
А сега бягам на родителска- довечера отново ще ви споделя емоциите си!