Показване на 1 до 15 от 247

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Честит рожден ден pipitka! Много здраве, щастие и повече време за любимото хоби!!!
    Много исках да си получиш подаръка точно на рожденият си ден, но за съжаление незнаех, че ще отсъстваш от града. Ще се радвам ако подаръкът ми ти хареса. Весело посрещане на новата година!!!
    Редактирано от galq_iva : 31.12.2013 в 11:52.

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря много,можеш да си сигурна,че ще ми хареса и ще ме зарадва.

    eхooooooooooooooo

  3. #3

    Подразбиране

    Всичко е добре, когато завършва добре!

    Весело посрещане на Новата година, момичета! Нека тя да ви донесе много здраве, щастие и сбъднати мечти!

  4. #4

    Подразбиране

    Ето имам вече чат от подаръка на Даниела от Добрич.Нали съм малко далеч и е трудно с чупливите неща.Много ме зарадваха нещата,получих такова изобилие-комплектовка на Казанлък,рамка Дмц,две рамчици за снимки,сладурска кутия,малко нещенце за бродиране(не му знам името),страхотно спсиание,от което си набелязах много неща вече,ръкохватка и разбира се сладичко за душата.

    Благодаря ти Даниела,всичко страшно много ми хареса и ме зарадва:

    А другото другарче да не се тревожи,подаръка ми е дошъл и ме чака във Варна,като си го вземе веднага ще се похваля,но няма да е преди 10.01.



    Редактирано от pipitka : 03.01.2014 в 12:56.
    eхooooooooooooooo

  5. #5

    Подразбиране

    Честито! Страхотни подаръци! Със здраве да си ги ползваш!

  6. #6

    Подразбиране

    Подаръкът ми от другото другарче-Галя от Силистра,също е страхотен.Утре ще се похваля със снимки.Гале,много ми хареса и ме зарадва.
    eхooooooooooooooo

  7. #7

    Подразбиране

    Ето и обещаните снимки!Имам си страхотен гоблен с розички,направен специално за мен,чудна комплектовка на Дименшънс,картончета за картички,панама и кончета дмц,от шарените,рамчица и картичка с мили пожелания и цветенца за декорация,просто всичко е невероятно,благодаря на Галя още веднъж.
    Естествено и сладичко......охааа





    eхooooooooooooooo

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •