Страница 10 от 17 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 247
  1. #136

    Подразбиране

    Оля, ти нали си и във Фейсбук... Имаш наблюдения за поведението на Славянка... Аз абсолютно за последен път я коментирам вече, защото ми е писнало да се занимавам- оня ден чак я сънувах- ама това е друга тема. Но щом взех да я сънувам, явно твърде много се занимавам с нея- затова съм казала вече КРАй и я забравям завинаги.
    Просто исках да ти кажа, че изобщо не съм учудена- нагледали сме се на неадекватно поведение, така че те съветвам да задраскаме завинаги тази тема и да продължим играта с усмивка, за да е приятно на всички!

  2. #137

    Подразбиране

    Момичета, моля, ви оставете вече тази тема "Славянка".Оля взе вече решение за по-нататъшното развитие на играта.
    Оставете тук и в другите игри да властват само положителни емоции!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #138

    Подразбиране

    Голямо затишие тук! Кога да чакаме следващите рожденички. То цял месец мина вече. Нямам търпение да се наслаждавам на следващите красоти!

  4. #139

  5. #140

    Подразбиране

    хайде, mirastiv, раждай се, че ми се приядоха бонбони вече

  6. #141

    Подразбиране Моите подаръци от mirastiv

    Здравейте и от мен,
    днес започна моя рожден ден, с два дни по-рано.
    Благодаря на моето първо другарче mirastiv, благодаря й за емоциите, благодаря й за старанието.
    Благодаря ти, Мира, че направи днешния ден специален за мен, незабравим като емоции. Извинявам се, че се забавих да се похваля, зная, че очаквате с нетърпение, единия гоблен съм го започнала вече между подготовката на подаръците за своето второ другарче.

    Какво включва моят подарък:
    Една прекрасна бяла рамка "Приятели", която ще запълня със снимките на моите другарчета в тази игра. Това е рамката, която винаги съм харесвала, но защо ли не си я бях купила досега - сега разбирам защо.
    Един гоблен с цветя и сладки пеперудки, които е специален защото е изработен за моя празник. На него има пожелание за празника.
    Сладка саксийка за любимите ми цветя - много е красива.
    Органайзер за любимото ми хоби, две много стилни чаши също с картичка с пожелание, в които днес със съпруга ми си изпихме следобедното кафе. Едни страшно вкусни бонбони, които са ни вече любими, писъмце с мили думи, които допълниха огромните емоции и сълзи от радост, съпътстващи разглеждането на подаръка ми.
    Към подаръка още гоблените Тигри и Писмо със слънчогледи, две сладки гривни, които ще нося с удоволствие, салфетки към чашките за кафе и не на последно място много нежна и много красива картичка за празника.
    Благодаря още веднъж на Мира, ако все още в нея има и малко притеснение бих й казала, че всичко, което включва подаръка й е все едно съм го избирала аз самата.
    Ето й целия подарък. Желая на всички предстоящи рожденици същите незабравими емоции с техните подаръци, за предстоящите им празници.
    Извинете ме за дългия пост, но наистина нямам думи да изкажа радостта си.

    Ето и линк с всички снимки:
    http://danimarinova.snimka.bg/tapest...rd-2013.750863
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #142

    Подразбиране

    Честито ти подаръци! Със здраве да си ги ушиеш и да им се радваш! Поздравления!

  8. #143

    Подразбиране

    Много красиви подаръци си получила!Да си ги ползваш със здраве!

  9. #144

    Подразбиране

    ихааа!!!
    Честито,Дани!!!
    Мира беше толкова загадъчна, че аз реших, че тя има рожден ден първо
    Със здраве да си ползваш подаръците!!!

  10. #145

    Подразбиране

    Мдааааам, аз това имах предвид, но нямаше как да знаете....
    Даниела ми се обади, когато получи подаръка си и беше така развълнувана, че моментално разби всичките ми притеснения за това дали ще си хареса подаръка.
    Много мило беше, Дани, че лично се обади да ми благодариш, въпреки че не се познаваме!
    Аз миналата година следих играта с интерес и бях решила да се вкюча през тази. И колкото повече наближаваше първото ми другарче, толкова повече се притеснявах. И сякаш чак тогава си дадох сметка колко е трудно да избираш подарък на непознат човек, макар и да сте с общо хоби. От преди Нова Година навсякъде където отидем с мъжа ми и аз все купувам по нещо, което харесам и ми се стори подходящо и той все ме пита "Това за какво ти е?" "Ами за другарчето!"- отговарям аз и той си умира от смях най-вече заради думата "другарче". "Ами смешно е малко"- му казвам аз" но пък няма друга подходяща като се замислиш".... И така до Май. И пълня,пълня кутията и все едни съмнения ме глождеха дали съм се справила, дали ще й уцеля вкуса....то голямо вълнение....
    И като ми се обади вчера хем изпитах облекчение, хем удовлетворение, че съм зарадвала някой на Рожденния му ден!
    Хубав празник ти желая, мила Дани, утре и много се радвам, че съм те накарала да се усмихнеш и да изпиташ приятни емоции.
    Искренно се надявам да ми се обадиш някой ден, минавайки през Търговище, за да се запознаем лично!

  11. #146

    Подразбиране

    Май поради вълнение от получени подаръци Даниела все още не ни показала и вторият си подарък - важното, че и второто и другарче я посетила и й поднесла подарък.

    Очакваме снимки с нетърпени

  12. #147

    Подразбиране Моите подаръци от Margo67

    Извинявам се за забавянето с публикацията и снимките.
    Оля е права, не спирам да се наслаждавам на подаръците ми за рождения ден!
    В събота, ден преди рождения ми ден получих и втория си подарък лично от моето второ другарче Margo67. Бях много щастлива когато разбрах, че именно тя е моето другарче.
    Но нека ви покажа красотите, които тя е сътворила за мен.

    Започвам с удобния органайзер за конци, който вече съхранява конците на започнатия ми нов гоблен.
    Една грееща картичка с цветя, пеперудка и пожелания за празника ми!
    Насладете се на красотата й, защото не може да бъде описана с думи, трябва да се види.
    Часовник с любимите ми слънчогледи, който вече е на стената в кухнята!
    Продължаваме със слънчогледите - книгоразделител, дъска с листчета и страхотна кутийка, само ги вижте!
    Кутия вкусни бонбони, с които се подсладихме заедно!
    Нежен букет и разбира се чаровната усмивка на Марго!
    Благодаря, Марго, че ми достави толкова радост и осъществи нашата среща и тук в Добрич!

    Снимки от подаръка: http://danimarinova.snimka.bg/tapest...o67.751626.all

    Ето и снимки от срещата: https://www.facebook.com/media/set/?...5157674&type=1

  13. #148

    Подразбиране

    Прекрасни подаръци!!!

  14. #149

    Подразбиране

    Дани, радвам се че съм допринесла за щастливото посрещане на твоя празник. Срещата наистина беше много приятна и изпълнена с емоции. Още веднъж ти пожелавам сбъдване на всички твои мечти през тази година.

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Поздравления! Страхотни подаръци! Обожавам слънчогледи!

Страница 10 от 17 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •