Страница 10 от 14 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 247

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Мира, гледам че мецанка е оценена по достойнство . Ако не издържи " физически" - приемам рекламации - може да я върнеш за ремонт и пак да ви я пратя. Целуни малката принцеса от мен!

  2. #2

    Подразбиране

    за сега се държи- ще видим колко но все пак благодаря за офертата

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте!
    Мираслава, честит рожден ден на патерици!
    Да, аз съм)))

    Радвам се (и надявам се), че всичко ти харесвала!

    п.с. Била съм в Украйна

  4. #4

    Подразбиране

    да, Оля, всичко беше чудесно и още веднъж ти благодаря котетата ще ги направя с голям интерес- за първи път ще шия с мъниста
    Но ще се справя!

  5. #5

    Подразбиране

    Мила didida,

    Днес, благодарение на теб, денят ми започна повече от прекрасно!!!

    В момента съм изключително развълнувана и просто нямам думи да опиша колко много радост ми донесе твоят подарък! Едно БЛАГОДАРЯ просто ще е твърде малко!!!!

    Първо всичко е подбрано в любимата ми цветова комбинация - червено, жълто и оранжево. Освен това Диди е забелязала, че харесвам слънчогледи и е включила и любимите ми цветя! Всичко е повече от прекрасно!

    Имам си прекрасна папчица /повтарям ...прекрасна!/, в която да си държа текущия гоблен:



    много хубава картичка с коктейлче:



    книгоразделителче със слънчогледи:



    Чудесна компектовка отново със слънчогледи, която ще си ушия с огромно удоволствие:



    Много старателно подредени панамки, панделки,заготовки за картички и гергеф на Анхор:



    Отново много благодаря... Наистина съм трогната /тук Диди да си представи много иконки с целувки, защото форума позволява само 5 картинки, а аз изчерпах лимита/...

  6. #6

    Подразбиране

    Честит рожден ден и от мен! Да си жива и здрава и да имаш много време за любимото занимание!
    Прекрасни подаръци !Честито!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  7. #7

    Подразбиране

    Честит рожден ден! Много щастие, здраве и време за любимото хоби!

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря за пожеланията мили момичета!!!

  9. #9

    Подразбиране

    Честит рожден ден Мими. Пожелавам ти здраве и мноооого свободно време за мноооого радости
    Щастлива съм, че успях да те усмихна и зарадвам. От въртешната страна на картичката има рецептата за коктейла. Наздраве и весел празник

  10. #10

    Подразбиране

    Днес Бургас окончателно ми скри шапката!!!

    Мила, Светле!

    Току-що си получих и втората пратка и денят ми продължава да е много радостен! Благодаря от все сърце!!!

    Имам си много хубаво гобленче на морска тематика:



    Освен това си имам и хубава картичка с мили пожелания, панамка, конци, рамчици и морски лакомства /които вече са на път да свършат.../



    Благодаря ви, мили дами...и на двечките!!! Направихте ме много щастлива

  11. #11

    Подразбиране

    Честит рожден ден и от мен! Пожелавам ти много здраве, много щастие и много обич от любимите хора!
    Страхотни подаръци си получила,със здраве да си ги ползваш!


  12. #12

    Подразбиране

    Честит рожден ден и от мен, Мими! С пожелание за много здраве и сбъднати мечти!



    Подаръците са страхотни! Поздравления за изпратилите ги!

  13. #13

    Подразбиране

    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на vesi_700

    Жива, здрава, много щастлива.Да ти върви по вода всичко, с което се заемеш.


  14. #14

    Подразбиране

    Веси, Честит Рожден Ден и от мен- твоето тайно /до днес / другарче! Пожелавам ти най-вече здраве! И разбира се много спокойствие и време за иглата.
    Останалите ми пожелания се крият в кутията, която надявам се, че ще пристигне днес. От куриера онзи ден ми казаха, че има вероятност да стигне при теб в Петък, защото Ръжево Конаре попадало във втора зона. Съжалявам, че не го предвидих и ти се извинявам ако подаръкът пристигне утре, но пък искрено се надявам да ти донесе много положителни емоции!
    Дано денят ти да е прекрасен и усмихнат!

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mirastiv Виж мнение
    защото Ръжево Конаре попадало във втора зона.
    Мира, то добре, че е само във втора зона, аз си мислех,че е девета глуха - като кажат, че ще вали на изолирани места и познай - вали, бе
    А иначе ще си получа подаръка утре - не са се обадили досега, значи остава утре, не се притеснявай обаче, тъй като днешния празничен ден минава в белене на печени чушки и същинския празник започва вечерта...С най-голямо удоволствие ще си продължа празника и утре


    sissak, твоите подаръци са вече при мен - шапката ми падна, честно казано...
    Парченцата панама веднага ми размърдаха мозъка с кои красоти да ги запълня, а това "Welcome" - откъде,по дяволите, разбра, че умувам да си ушия такова нещо и ми го прати наготово?????
    Благодаря ти и за подковката - и нея исках да си ушия, как си разбрала и за нея, не се наемам да гадая...Мацата ще си я закача в училище, а формичките дано ме заведат вече към това царство на дребните украси, че все го отлагам за в бъдеще време....
    Благодаря ви за пожеланията, днес денят е прекрасен (макар че беля чушки )

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 10 от 14 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •