Страница 11 от 17 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 247
  1. #151

    Подразбиране

    Утре някой, който има рожден ден да чака посещение от Спиди

  2. #152

    Подразбиране Честит рожден ден, Мира!

    Честит рожден ден, Мира!
    Бъди жива и здрава, безумно щастлива и все така лъчезарна!
    Бъди щастлива майка, обичана и обгрижвана жена!
    Радвай се на много радост и внимание не само на този ден!
    Желая ти един незабравим празник!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #153

    Подразбиране

    Благодаря, Дани, за чудесните пожелания!
    Мен ме нямаше няколко дни вкъщи и вчера не можах да си получа първия подарък от едното другарче. Днес съпруга ми го взе от Еконт, но още не ми го е донесъл. Така че него ще го видя довечера, въпреки нетърпението ми
    А подаръкът от m_rija- Мария, ми го донесоха вече и вътре имаше много сбъднати мои желания.Довечера ще се постарая да кача всички снимки на нещата, които се криеха в кутията.
    Тя явно много старателно се е поровила и е видяла, че въпреки огромното ми желание да си намеря и поръчам оригинална покривка на РИКО със сектор за бродиране, не успях да намеря как да стане онлайн. И тя веднага се е възползвала от случая, за да ме зарадва с една такава- тя е просто прекрасна и в страхотни цветове- скоро ще ви я покажа готова сигурно. Имаше и ушита от нея играчка, която много бързо ми конфискуваха, същи и направен от нея несесер с много нежна бродерия. Шоколади за децата и прекрасна картичка. И разбира се не на последно място комплект за бродиране на Дименшън- също едно мое сбъднато желание.
    Ще ви ги покажа всички снимани поотделно в един албум.
    Аз вече й се обадих да й благодаря лично за страхотната емоция, която изживях с този подарък. Но още веднъж искам да го направя и да й пожелая да получава също толкова прекрасни емоции от хората около себе си!
    А второто ми другарче да не се тревожи- просто така се стекоха нещата, че въпреки че подаръка й пристигна първи, ще го получа втори. Даже не знам все още кое е то, но съм сигурна, че подаръка й ще е също толкова прекрасен!
    А сега бягам на родителска- довечера отново ще ви споделя емоциите си!

  4. #154

    Подразбиране

    Честит рожден ден и тук , Мира! Много съм щастлива, че съм успяла да те зарадвам! Пожелавам ти много здраве и още много прекрасни моменти, много нови творби и много време за любимото хоби!

  5. #155

    Подразбиране

    Оляяяяяяя, ти ли си била? Вече и твоят подарък е при мен, но мъжът ми не запазил разписката от куриера /не предположил, че ми трябва/ и няма как да ти звънна лично да ти благодаря. Подаръкът ти е повече от страхотен. До сега не съм бродирала с мъниста, но пък много харесвам котета, така че ме хвърляш в едно ново за мен предизвикателство На "сладкото писмо" също много се зарадвах. На стиропорената кутийка и бискорнюто също. Предвидливо си ме снабдила и с кутийка за мънистата и конец за тях. Утре ще снимам всичко и ще покажа.
    Момичета, нямате си даже представа колко ме зарадвахте! От сърце ви благодаря, че направихте празника ми толкова страхотен! Благодаря ви за старанието, което сте вложили във всяко нещо от подаръците си! Страхотни сте! :*

  6. #156

    Подразбиране

    Днес не знам защо цял ден не работеше сайта... Аз дори към 19 часа се притесних, че нещо при мен не е наред....
    Пускам линкове към двата албума с подаръците от Мария и от Оля.
    http://mirastiv.snimka.bg/friends/po...ra-chrd.754034
    http://mirastiv.snimka.bg/holidays/p...ra-chrd.754032

    Още веднъж ви благодаря, момичета! Съвсем искрена съм, че всичко много ми хареса и се почувствах двойно по-щастлива и празнично настроена благодарение на вас!
    Редактирано от mirastiv : 24.05.2013 в 11:25.

  7. #157

    Подразбиране

    Прекрасни подаръци, но живата кукла в дома ви е суперкрасавица!!!Да ви е жива и здрава!!!

  8. #158

    Подразбиране

    Хм... Благодаря! Ако беше и послушна.... направо цена нямаше да има...

  9. #159

    Подразбиране

    Мира, гледам че мецанка е оценена по достойнство . Ако не издържи " физически" - приемам рекламации - може да я върнеш за ремонт и пак да ви я пратя. Целуни малката принцеса от мен!

  10. #160

    Подразбиране

    за сега се държи- ще видим колко но все пак благодаря за офертата

  11. #161

    Подразбиране

    Здравейте!
    Мираслава, честит рожден ден на патерици!
    Да, аз съм)))

    Радвам се (и надявам се), че всичко ти харесвала!

    п.с. Била съм в Украйна

  12. #162

    Подразбиране

    да, Оля, всичко беше чудесно и още веднъж ти благодаря котетата ще ги направя с голям интерес- за първи път ще шия с мъниста
    Но ще се справя!

  13. #163

    Подразбиране

    Мила didida,

    Днес, благодарение на теб, денят ми започна повече от прекрасно!!!

    В момента съм изключително развълнувана и просто нямам думи да опиша колко много радост ми донесе твоят подарък! Едно БЛАГОДАРЯ просто ще е твърде малко!!!!

    Първо всичко е подбрано в любимата ми цветова комбинация - червено, жълто и оранжево. Освен това Диди е забелязала, че харесвам слънчогледи и е включила и любимите ми цветя! Всичко е повече от прекрасно!

    Имам си прекрасна папчица /повтарям ...прекрасна!/, в която да си държа текущия гоблен:



    много хубава картичка с коктейлче:



    книгоразделителче със слънчогледи:



    Чудесна компектовка отново със слънчогледи, която ще си ушия с огромно удоволствие:



    Много старателно подредени панамки, панделки,заготовки за картички и гергеф на Анхор:



    Отново много благодаря... Наистина съм трогната /тук Диди да си представи много иконки с целувки, защото форума позволява само 5 картинки, а аз изчерпах лимита/...

  14. #164

    Подразбиране

    Честит рожден ден и от мен! Да си жива и здрава и да имаш много време за любимото занимание!
    Прекрасни подаръци !Честито!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Честит рожден ден Мими. Пожелавам ти здраве и мноооого свободно време за мноооого радости
    Щастлива съм, че успях да те усмихна и зарадвам. От въртешната страна на картичката има рецептата за коктейла. Наздраве и весел празник

Страница 11 от 17 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •