Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 247

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Весииии, голяма прегръдка. "Welcome" - то трябваше да бъде табелка за врата за новата къща, ама след като го оформих не ми хареса.За това е в рамка. Още веднъж жива и здрава и много късмет.Животът да ти е лек и шарен като пеперуда

  2. #2

    Подразбиране

    Брей, че добро "другарче" ми се е паднало! Ами то днес ще имаш подаръци, подаръци... тъкмо ще ти остане една малка порция и за утре...

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mirastiv Виж мнение
    Брей, че добро "другарче" ми се е паднало! Ами то днес ще имаш подаръци, подаръци... тъкмо ще ти остане една малка порция и за утре...
    Аз ти казах, че обичам дългите празнувания
    По принцип когато рождените дни в семейството се падат в делничен ден, ги празнуваме до почивните дни - тогава си идва останалата част от семейството и се продължава А да не ти казвам колко добре се чувствам, като знам, че ще получа подарък - защото колкото и да обичам да подарявам, все пак, да си призная, обичам и да получавам

    Силве, пак ще е в новата къща - ще го сложа в антрето, до вратата - и все ще ми напомня за теб ...

  4. #4

    Подразбиране

    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВЕСИ! ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, МНОГО ЩАСТИЕ И МНОГО ЛЮБОВ!


  5. #5

    Подразбиране

    Мира, не съм спряла да се хиля от час, когато получих колета ти и го разопаковах съвсем не по дамски маниер. Обаче днес моя мъж ме води в МакДоналдс, та сигурно от там още ме държи детската вълна
    Благодаря ти, мила, наистина и днес ще е страхотен празничен ден за мен!
    какво да ти кажа, зеленото не ми е любим цвят, но това не означава, че гобленчето ти не ми харесва!!!Локумът като идея е върха! Планирам да се скрия някъде и да си го изям самосиндикално, ама май няма да ме огрее чак такова щастие...
    Със Силвия сте улучили и двете слабостта ми към картички - и двете ми пратихте невероятни заготовки!!!
    Подобна рамка за снимки подарих само преди седмица на моя колежка и си казах, че няма да е зле да си взема и за мен - попаднала си в десятката просто!!!
    За органайзера какво да ти кажа - отдавна си мечтая за подобно нещо и веднага щом се похваля на домочадието, ще го разопаковам - още нищо не съм отворила, само обикалям и подскачам наоколо.
    Цветето на Ланарте е страхотен избор - много е нежно!!!
    И спирам да пиша, щото отивам да ям локум!!!!
    Благодаря ви,момичета, за подаръците - наистина ме изненадахте с неща, които харесвам, обичам и съм искала да имам!!! Благодаря ви за подготовката и старанието, чест е за мен да получа такава оценка за себе си от вашите сърца и ръце! Благодаря ви!
    Оля, отново ти благодаря,мила, за преживените емоции - те се дължат на твоето желание и усилия да организираш такива моменти за всички участнички в играта!!!







    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от vesi700 : 30.08.2013 в 13:47.

  6. #6

    Подразбиране

    Прекрасни подаръци си получила!Да си жива и здрава,много добро настроение и много късмет!

  7. #7

    Подразбиране

    Много се радвам, че съм допринесла за доброто ти настроение и днес! Продължавай да празнуваш и само хубави емоции ти пожелавам!

  8. #8

    Подразбиране

    Чудесни подаръчета си имаш! Поздравления и от мен! Весело изкарване на празника!

  9. #9

    Подразбиране

    До края на октомври не знам зали има рожденици,но през ноември и декември има

  10. #10

    Подразбиране

    Хайде днес чакаме поредния рожденик да покаже изненадките си!
    Честит рожден ден, Светле,
    Да си здрава най-вече и все така духовита и дейна! Продължавай да твориш още много красоти, а ние ще им се възхищаваме от сърце!

  11. #11

    Подразбиране

    Честит рожден ден на Светла Петрова! Желая ти много здраве, щастие и да продължаваш да ни радваш с нови прекрасни неща!
    Надявам се подаръкът ми да е пристигнал невредим.

  12. #12

    Подразбиране

    Честит рожден ден Светле! Много здраве и достатъчно време за любимото хоби!Весел празник!

  13. #13

    Подразбиране

    Честит рожден ден Светле!

  14. #14

    Подразбиране

    ЧЕСТИТ РОЖДЕН СВЕТЛЕ! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!


  15. #15

    Подразбиране

    Честит рожден ден,Светле!Бъди здрава и мноооого красоти още да създадеш!

Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •