Страница 12 от 17 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 247
  1. #166

    Подразбиране

    Днес Бургас окончателно ми скри шапката!!!

    Мила, Светле!

    Току-що си получих и втората пратка и денят ми продължава да е много радостен! Благодаря от все сърце!!!

    Имам си много хубаво гобленче на морска тематика:



    Освен това си имам и хубава картичка с мили пожелания, панамка, конци, рамчици и морски лакомства /които вече са на път да свършат.../



    Благодаря ви, мили дами...и на двечките!!! Направихте ме много щастлива

  2. #167

    Подразбиране

    Честит рожден ден и от мен! Пожелавам ти много здраве, много щастие и много обич от любимите хора!
    Страхотни подаръци си получила,със здраве да си ги ползваш!


  3. #168

    Подразбиране

    Честит рожден ден и от мен, Мими! С пожелание за много здраве и сбъднати мечти!



    Подаръците са страхотни! Поздравления за изпратилите ги!

  4. #169

    Подразбиране

    Честит рожден ден! Много щастие, здраве и време за любимото хоби!

  5. #170

    Подразбиране

    Благодаря за пожеланията мили момичета!!!

  6. #171

    Подразбиране

    С малко закъснение ,честит рожден ден и от мен.Поздравления за страхотните подаръци!
    eхooooooooooooooo

  7. #172

    Подразбиране

    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на vesi_700

    Жива, здрава, много щастлива.Да ти върви по вода всичко, с което се заемеш.


  8. #173

    Подразбиране

    Веси, Честит Рожден Ден и от мен- твоето тайно /до днес / другарче! Пожелавам ти най-вече здраве! И разбира се много спокойствие и време за иглата.
    Останалите ми пожелания се крият в кутията, която надявам се, че ще пристигне днес. От куриера онзи ден ми казаха, че има вероятност да стигне при теб в Петък, защото Ръжево Конаре попадало във втора зона. Съжалявам, че не го предвидих и ти се извинявам ако подаръкът пристигне утре, но пък искрено се надявам да ти донесе много положителни емоции!
    Дано денят ти да е прекрасен и усмихнат!

  9. #174

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mirastiv Виж мнение
    защото Ръжево Конаре попадало във втора зона.
    Мира, то добре, че е само във втора зона, аз си мислех,че е девета глуха - като кажат, че ще вали на изолирани места и познай - вали, бе
    А иначе ще си получа подаръка утре - не са се обадили досега, значи остава утре, не се притеснявай обаче, тъй като днешния празничен ден минава в белене на печени чушки и същинския празник започва вечерта...С най-голямо удоволствие ще си продължа празника и утре


    sissak, твоите подаръци са вече при мен - шапката ми падна, честно казано...
    Парченцата панама веднага ми размърдаха мозъка с кои красоти да ги запълня, а това "Welcome" - откъде,по дяволите, разбра, че умувам да си ушия такова нещо и ми го прати наготово?????
    Благодаря ти и за подковката - и нея исках да си ушия, как си разбрала и за нея, не се наемам да гадая...Мацата ще си я закача в училище, а формичките дано ме заведат вече към това царство на дребните украси, че все го отлагам за в бъдеще време....
    Благодаря ви за пожеланията, днес денят е прекрасен (макар че беля чушки )

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #175

    Подразбиране

    Весииии, голяма прегръдка. "Welcome" - то трябваше да бъде табелка за врата за новата къща, ама след като го оформих не ми хареса.За това е в рамка. Още веднъж жива и здрава и много късмет.Животът да ти е лек и шарен като пеперуда

  11. #176

    Подразбиране

    Брей, че добро "другарче" ми се е паднало! Ами то днес ще имаш подаръци, подаръци... тъкмо ще ти остане една малка порция и за утре...

  12. #177

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mirastiv Виж мнение
    Брей, че добро "другарче" ми се е паднало! Ами то днес ще имаш подаръци, подаръци... тъкмо ще ти остане една малка порция и за утре...
    Аз ти казах, че обичам дългите празнувания
    По принцип когато рождените дни в семейството се падат в делничен ден, ги празнуваме до почивните дни - тогава си идва останалата част от семейството и се продължава А да не ти казвам колко добре се чувствам, като знам, че ще получа подарък - защото колкото и да обичам да подарявам, все пак, да си призная, обичам и да получавам

    Силве, пак ще е в новата къща - ще го сложа в антрето, до вратата - и все ще ми напомня за теб ...

  13. #178

    Подразбиране

    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВЕСИ! ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, МНОГО ЩАСТИЕ И МНОГО ЛЮБОВ!


  14. #179

    Подразбиране

    Мира, не съм спряла да се хиля от час, когато получих колета ти и го разопаковах съвсем не по дамски маниер. Обаче днес моя мъж ме води в МакДоналдс, та сигурно от там още ме държи детската вълна
    Благодаря ти, мила, наистина и днес ще е страхотен празничен ден за мен!
    какво да ти кажа, зеленото не ми е любим цвят, но това не означава, че гобленчето ти не ми харесва!!!Локумът като идея е върха! Планирам да се скрия някъде и да си го изям самосиндикално, ама май няма да ме огрее чак такова щастие...
    Със Силвия сте улучили и двете слабостта ми към картички - и двете ми пратихте невероятни заготовки!!!
    Подобна рамка за снимки подарих само преди седмица на моя колежка и си казах, че няма да е зле да си взема и за мен - попаднала си в десятката просто!!!
    За органайзера какво да ти кажа - отдавна си мечтая за подобно нещо и веднага щом се похваля на домочадието, ще го разопаковам - още нищо не съм отворила, само обикалям и подскачам наоколо.
    Цветето на Ланарте е страхотен избор - много е нежно!!!
    И спирам да пиша, щото отивам да ям локум!!!!
    Благодаря ви,момичета, за подаръците - наистина ме изненадахте с неща, които харесвам, обичам и съм искала да имам!!! Благодаря ви за подготовката и старанието, чест е за мен да получа такава оценка за себе си от вашите сърца и ръце! Благодаря ви!
    Оля, отново ти благодаря,мила, за преживените емоции - те се дължат на твоето желание и усилия да организираш такива моменти за всички участнички в играта!!!







    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от vesi700 : 30.08.2013 в 13:47.

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Прекрасни подаръци си получила!Да си жива и здрава,много добро настроение и много късмет!

Страница 12 от 17 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •