Страница 12 от 14 ПърваПърва ... 21011121314 ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 247

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ето и обещаните снимки на подаръците, които получих За тези най-сърдечно благодаря на mandol.Дано да видите всичко, с което ме зарадваха и двете

    а тези са от Ирина , може би от вълнение е пропуснала да си напише ника

    Благодаря ви още веднъж момичета за прекрасните подаръци
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #2

    Подразбиране

    Извинявай Светла,но чак след като пратих колетчето се сетих,че не съм си писала ника - irina48.Бързах да го пратя,като се надявах да го получиш за рождения си ден.Бъди здрава!

  3. #3

    Подразбиране

    Не се притеснявай - то дойде на време,но аз не бях в Бургас.
    Благодаря ти още веднъж
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета, мисля, че е време вече да попитам "да отварям ли игра ЧРД 2014?"

  5. #5

    Подразбиране

    Бързам да се похваля с прекрасните подаръци,които получих от smiles !Толкова красиви неща е направила специално за мен,толкова красиво оформена картичка с мили пожелания не бях получавала до сега!Всичко е повече от прекрасно Бродерията е оформена много интересно,за картичката вече писах - и тя е невероятно красива,имам конци,панами,панделки,гобленче,което ще избродирам с удоволствие,бонбони и куп други неща ... насладете се и вие на тези красоти!Благодаря ти мила Мария!Ти не предизвика само една усмивка - достави ми много радост,много приятни вълнения и хиляди усмивки!!!

    ALIM6566.jpgALIM6573.jpgALIM6581.jpgALIM6579.jpgALIM6586.jpg

  6. #6

    Подразбиране

    Мила, Ирина!
    Честит рожден ден и тук!!!
    Искрено щастлива съм, че съм успяла да те зарадвам! Пожелавам ти много весел празник, много сбъднати мечти и още много, много радости!

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря smiles, наистина много ме зарадва - всичко е толкова красиво,изпипано и направено с много вкус!Оставила съм подаръците така подредени както са на снимката,за да ги видят и децата ми.Благодаря и за милите пожелания!Бъди здрава ти и всички твои любими хора!

  8. #8

    Подразбиране

    Ирина, честит рожден ден.Жива и здрава да си.

  9. #9

    Подразбиране

    Ирина,честит рожден ден!Пожелавам ти здраве,радост и късмет!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря на sissak и joana за прекрасните пожелания!Бъдете здрави!

  11. #11

    Подразбиране

    Днес получих колетче и от второто си другарче!Мила Гинева,много красиви подаръци си ми изпратила свързани с любимото ни хоби.Прекрасни са!Толкова много ме зарадва! Всичко е много хубаво и направено с вкус - гобленче точно за рождения ден,страхотна картичка с мили пожелания и няколко неща,които трябва аз да избродирам.Благодаря ти от сърце за тези красотички,с които ме зарадва!


    ALIM6593.jpgALIM6606.jpgALIM6616.jpgALIM6609.jpgALIM6617.jpg

  12. #12

    Подразбиране

    Отдъхнах си! Радвам се, че съм те зарадвала макар и един ден по-късно! Със здраве да си ушиеш гобленчето и да оползотвориш престилчиците и картончетата за картичките.

  13. #13

    Подразбиране

    С удоволствие ще си избродирам всичко и като са готови ще покажа!Още веднъж много благодаря!!!

  14. #14

    Подразбиране

    Тази вечер, почти седмица по рано започна рождения ми ден ! Много съм щастлива - имам си великолепен подарък от Оля. За всичко е помислила - имам невероятно мънистено гобленче, списание със схеми, копчета в най различни форми, са допълнение към куклите ми, Комплект мънистен гоблен със страхотна котка (синчето вече дава зор да я ушия), любимата на мъжете ми сгушенка и най вкусните бонбони, които съм опитвала - казвам опитвала, защото "вълците" ги нападнаха веднага . Благодаря ти мила Оля, за прекрасните емоции и прекрасната игра . Целувам те и те прегръщам!
    Направи един обикновен ден празник!

  15. #15

    Подразбиране

    Прекрасни подаръци!!!

Страница 12 от 14 ПърваПърва ... 21011121314 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •