Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 247

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Радвам се, че подаръка ми стигнал здрав и навреме. Не че баш навреме ама, тук трябва да се извиня, ама малко съм саката сега (който не знае) и просто няма как да ходя до еконт или пощи (мога да си извикам куриер, ама пак трябва да сляза долу да му отворя входа - а не мога) затова аз взела решение, че по-добре отрано, но навреме (докато имало кой да ми го прати) Надявам се, ще ми извиниш за това((((

  2. #2

    Подразбиране

    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ОЛЯ!
    С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ, ЛЮБОВ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ!



  3. #3

    Подразбиране

    И аз си имам подаръци
    DSC09060.jpg
    Ето го първият - подарък от Ивелина от Варна (pipitka)
    Красиво гобленче в цвят бордо, комплект конци, сладко искушение, комплект с мъниста на Мил Хил (таково аз още нямало) и картичка с пожелания!
    DSC09064.jpg
    А вторият ми подарък аз получила лично от Марго (margo67) - благодаря ти, мила, че посетила ме в моят празник и зарадвала ме със своите красоти! <3
    Имам си гобленче в оранжево, две красиви чаши със макове и кутия с макове - там ще пазя запасите ми от мъниста!
    Също така Марго незабравила и да ме зарадва за коледа - имам си декупирано шампанско за празника и сладка почерпка към него!

    Благодаря ти още веднъж, че дошла и изпила с мен едно "кафе" за моето здраве!

    Мили момичета, мерси, че ви има, вие направиха празника ми още по красив и емоционален

  4. #4

    Подразбиране

    Оля,честит рожден ден на патерица!Да си жива и здрава,и все така добра към нас!Получила си страхотни подаръци,със здраве да ги ползваш!!!

  5. #5

    Подразбиране

    Оля,искрено се надявам да ти е харесал подаръкът ми и да съм те зарадвала за твоят празник!
    eхooooooooooooooo

  6. #6

    Подразбиране

    Тази вечер получих и другия си подарък за утрешния ми рожден ден! Мога само да кажа че съм невероятна късметлийка в тази игра - другарчетата ми са изключителни
    Вижте какво получих от Пепито (ovne) . Нямам думи да опиша емоциите които ми донесе. Имам жестока кутия слон и други две кутии за дреболийки - толкова необходими при нашето хоби, бонбони, конци, рамка, приказен шал, и гобленче на Дименшън - нежно, ефирно и с рамка направена пак от нея . Пепка, Пожелавам ти много здраве и много време за приказните неща, които правиш . Насладете им се и вие - всичко е направено от нея ръчно, направо ме разплака!

  7. #7

    Подразбиране

    Само един пост не стига

    Пепи

  8. #8

    Подразбиране

    Още едно доказателство,че българките са много кадърни ! за страхотните подаръци!!!

  9. #9

    Подразбиране

    Честит рожден ден, Мария! Желая ти много здраве и щастие!

  10. #10

    Подразбиране

    Имам си и един подарък изненада от моя любима виртуална приятелка - Любомира (mandol).
    Миличка, благодарение на теб деня ми започна и завърши по великолепен начин! Вижте какво прекрасно и нежно бродирано бижу си имам :

    Оля, Пепи, Любомира, Благодаря ви , че ви има момичета! Изпращам ви хиляди целувки!

  11. #11

    Подразбиране

    Честит рожден ден, мила Мария! Думите са малко, с които искам да ти пожелая цялото щастие на света!
    Радвам се, че подаракът ми пристигна навреме и ти харесва. Нека винаги дните ти са изпълнени с положителни емоции! Днес ще празнувам с теб!

  12. #12

    Подразбиране

    Честит рожден ден!Пожелавам много усмивки и весел празник!Наздраве!

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета, другарчето на pipitka вече са очевидни, моля ги да пуснат колети си преди празника и - по коледа, за для стигне всичко навреме!

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Момичета! И за для свърши сагата с подаръка на Силвия - тъй като смятам (и мисля, че моето мнение ще разделят доста хора), че тя не получила подарък от другарчето си, аз и "сменила" другарчето.
    Но нямало как тя да получи подарък точно на рожденият си ден, тъй като всички били подготвени за други дати. Силвия получава коледен подарък от Весито

    Надявам се, че вече мога да смятам тази не много приятна сага за приключена!

Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •