Страница 13 от 17 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 247
  1. #181

    Подразбиране

    Веси, честит рожден ден и от мене! Бъди много щастлива и обичана!

  2. #182

    Подразбиране

    Много се радвам, че съм допринесла за доброто ти настроение и днес! Продължавай да празнуваш и само хубави емоции ти пожелавам!

  3. #183

    Подразбиране

    Честит рожден ден на galq_iva .Бъди здрава,щастлива и успяваща във всяко начинание.

  4. #184

    Подразбиране

    Благодаря
    Имам пратка в офиса на спиди, тъй като не са ме открили в събота на адрес, ще трябва днес да отида да си я взема. Не знам от кого е, довечера ще снимам и ще покажа...
    Редактирано от galq_iva : 14.10.2013 в 09:07.

  5. #185

    Подразбиране

    Ох, откога чаках такова раздвижване в темичката.
    Честит рожден ден и от мен! С пожелание за много здраве, щастие и сбъднати мечти!

  6. #186

    Подразбиране

    Това е подаръка който получих днес от m_rija. Каквото и да кажа за този подарък ще е малко... вижте сами

    Благодаря ти от сърце мила за прекрасния подарък направи ме истински щастлива в този така мрачен ден!!!

    п.п. имам известие от пощата за още един подарък, него ще взема след 5 и довечера ще покажа

  7. #187

    Подразбиране

    Вторият ми подарък днес е от boneli, Благодаря ти мила Нели за прекрасния подарък който си приготвила специално за мен

  8. #188

    Подразбиране

    Надявам се,че съм успяла да те зарадвам.Весело изкарване на вечерта.

  9. #189

    Подразбиране

    Чудесни подаръчета си имаш! Поздравления и от мен! Весело изкарване на празника!

  10. #190

    Подразбиране

    До края на октомври не знам зали има рожденици,но през ноември и декември има

  11. #191

    Подразбиране

    Хайде днес чакаме поредния рожденик да покаже изненадките си!
    Честит рожден ден, Светле,
    Да си здрава най-вече и все така духовита и дейна! Продължавай да твориш още много красоти, а ние ще им се възхищаваме от сърце!

  12. #192

    Подразбиране

    Честит рожден ден на Светла Петрова! Желая ти много здраве, щастие и да продължаваш да ни радваш с нови прекрасни неща!
    Надявам се подаръкът ми да е пристигнал невредим.

  13. #193

    Подразбиране

    Честит рожден ден Светле! Много здраве и достатъчно време за любимото хоби!Весел празник!

  14. #194

    Подразбиране

    Честит рожден ден Светле!

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    ЧЕСТИТ РОЖДЕН СВЕТЛЕ! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!


Страница 13 от 17 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •