Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314
Показване на 196 до 210 от 247

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз преди месец питала - желаещи нямало

  2. #2

    Подразбиране

    Получих си го.Страхотен е. Довечера ще кача снимки и тук.Просто думи няма да изразя радостта си.Вече благодарих на Веси, че ме направи изключително щастлива


    Редактирано от sissak : 17.12.2013 в 20:26.

  3. #3

    Подразбиране

    Влизам все с надежда да видя завършека на играта и последните подаръци за рождения ден на pipitka, но няма нищо. Да не би нещо аз да съм в грешка?

  4. #4

    Подразбиране

    Дани, май и аз съм в същата грешка.
    Все влизам да проверя какво стана - и "няма никой тука"

  5. #5

    Подразбиране

    Оле, кога е рождения ден на pipitka? Явно нещо се е случило. Не може и двете й другарчета да не са й изпратили подарък. Гледам, че последно е влизала във форума вчера. Защо пък й другарчетата нищо не пишат. Дано да е затишие пред буря от хубави подаръци и зарадвана рожденичка.

  6. #6

    Подразбиране

    Не се тревожете хора,още вчера едното ми другарче идваше у дома да ми донесе подаръка.Обади ми се,но аз не съм във Варна,както бях прдупредила Оля.Пътувах и Другарчето ми-Даниела от Добрич ме попита къде да ми го изпрати,така че скоро ще го получа и ще се похваля.много благодаря на Даниела,че идваше на крака да ми го донесе,жалко че не се видяхме,но непременно ще я чакам като се прибера,да дойде да се почепим.
    А също така днес получих sms ,че куриер ми носи пратка у дома,но нали ме няма дадох друг адес,но ще си го жзема,чак на 10.01 като се прибера.
    Така,че моите другарчета да не се притесняват,подаръците идват но ще успея да покажа снимки по късно.Благодая и на двете ми другарчета за вниманието и могат да са сигурни,че всичко много ще ми хареса,защото са направени с желание специално за мен.
    Весело посрещане на новата година на всички!
    eхooooooooooooooo

  7. #7

    Подразбиране

    Честит рожден ден pipitka! Много здраве, щастие и повече време за любимото хоби!!!
    Много исках да си получиш подаръка точно на рожденият си ден, но за съжаление незнаех, че ще отсъстваш от града. Ще се радвам ако подаръкът ми ти хареса. Весело посрещане на новата година!!!
    Редактирано от galq_iva : 31.12.2013 в 11:52.

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря много,можеш да си сигурна,че ще ми хареса и ще ме зарадва.

    eхooooooooooooooo

  9. #9

    Подразбиране

    Всичко е добре, когато завършва добре!

    Весело посрещане на Новата година, момичета! Нека тя да ви донесе много здраве, щастие и сбъднати мечти!

  10. #10

    Подразбиране

    Ето имам вече чат от подаръка на Даниела от Добрич.Нали съм малко далеч и е трудно с чупливите неща.Много ме зарадваха нещата,получих такова изобилие-комплектовка на Казанлък,рамка Дмц,две рамчици за снимки,сладурска кутия,малко нещенце за бродиране(не му знам името),страхотно спсиание,от което си набелязах много неща вече,ръкохватка и разбира се сладичко за душата.

    Благодаря ти Даниела,всичко страшно много ми хареса и ме зарадва:

    А другото другарче да не се тревожи,подаръка ми е дошъл и ме чака във Варна,като си го вземе веднага ще се похваля,но няма да е преди 10.01.



    Редактирано от pipitka : 03.01.2014 в 12:56.
    eхooooooooooooooo

  11. #11

    Подразбиране

    Честито! Страхотни подаръци! Със здраве да си ги ползваш!

  12. #12

    Подразбиране

    Макар и с доста закъснение, вече е при теб! Радвам се, че всичко ти е харесало!

Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •