Страница 4 от 17 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 247
  1. #46

    Подразбиране

    Късно видях молбата на Оля и дано да улесня другарчето си от играта. Най-напред да кажа, че вообще не съм претенциозна! Обичам всичко направено с вкус (а, тук всеки е голям майстор!), особено като знам, че е приготвено за мен. Имам разнообразни хобита, освен да бродирам обичам да плета, да шия, занимавам се с фриволите, а най-новото е да плета от вестници. Бих се зарадвала и оценила всеки подарък! Пожелавам на всички хубав ден!

  2. #47

    Подразбиране

    Привет и от мен.
    И аз да улесня другарчетата си.
    Мисля, че всеки ще се постарае да зарадва другарчетата си, но все пак - ето някои насоки към моите предпочитания.
    Това са албумите ми с ушити и мечтани гоблени. Само да кажа, че не харесвам щампи. Имам две ушити икони, но предпочитам да си ги избирам сама. Не съм претенциозна. Ще ми хареса всичко, което е направено и подбрано специално за мен. Всякякви принадлежности свързани с гобленарстворо биха ме зарадвали и ще си ги използвам с удоволсрвиие и приятни спомени.
    http://didida74.snimka.bg/arts/ushit...39522.25794020
    Редактирано от didida : 30.01.2013 в 15:46.

  3. #48

    Подразбиране Игра ЧРД 2013

    Прилагам линк с моите гоблени:
    http://danimarinova.snimka.bg/?profile,albums

    Какво харесвам: от цветята любими са ми слънчогледите,
    от животните - коне,
    харесвам и пейзажи.

    За играта нямам никакви специални предпочитания,
    бих се зарадвала на всичко,
    защото знам, че всеки много е мислил какво да подготви,
    вложил е много емоции.

    Желая на всички участници много положителни емоции
    и приятни изненади на рождените ви дни!

  4. #49

    Подразбиране

    Днес е един прекрасен ден за мене! Получих подарък за рождения си ден от моето другарче - ovne. Малко по-рано, но за сметка на това ме направи безкрайно щастлива. Едва го донесох от пощата. Мила Пепи, не знаеш каква радост донесе вкъщи. Децата полудяха, аз, признавам си, също Не знам дали със снимките съм успяла да уловя добре всички прекрасни неща, които си направила. Но кутийката - просто нямам думи, аз такова нещо не мога да направя, много, много ми хареса!!! А портмонето е толкова оригинално и красиво! И не само то, всичко е прекрасно и ще влезе в употреба. А бонбоните - тези са ми любимите


  5. #50

    Подразбиране

    Ето отблизо прекрасната изработка на кутията и портмонето





    Още веднъж, благодаря от сърце!!!

  6. #51

    Подразбиране

    От вълнение, сега видях че всъщност портмонето от двете страни е избродирано и ето и другата страна, която е прекрасна!


  7. #52

    Подразбиране

    Честито и от мен! Поздравления за майсторката. Прекрасен подарък!

  8. #53

    Подразбиране

    Уау, какъв разкошен подарък! Да ти е честит, Любомира! И браво на Пепито!
    Кутията май е плетена от вестници? Ако е така мисля, че искам да ида до Правец на частни уроци
    Страхотен майстор е Пепка!
    и за двете!

  9. #54

    Подразбиране

    Нямам претенции.Недолюбвам щампи и икони - да ги шия. Ако са ми ушити като подарък съм "за".

    УШИТИТЕ МИ НЕЩА
    Редактирано от sissak : 28.01.2013 в 10:36.

  10. #55

    Подразбиране

    От вестници е, обаче аз не можах да разбера, моя мъж ми каза и аз бях изумена, защото за първи път виждам такова нещо. Просто са невероятни!!!

  11. #56

    Подразбиране

    Страхотен подарък. Много оригинален, браво

  12. #57

    Подразбиране

    Браво, много стилен и красив подарък! Тази година не участвам в играта, но това не ми пречи да ви се радвам на подаръците.

  13. #58

    Подразбиране

    Да започнеме деня с

    Честит Рожден Ден!

    Днеска Гинева има рожден ден!
    Бъди жива и здрава!
    *И повече време за любимото хобби!!!

  14. #59

    Подразбиране

    Благодаря ти миличка!
    Аз вчера съм получила подарък, но мойто свеки забравила да ми каже и го видях точно днес на рожденния си ден!

    Благодаря много на smiles.

    Страшно много съм изненадана и щастлива. Имам си прекрасни неща. Игленик, картичка, ушит и рамкиран гоблен със зайче, изработен калъф и още много други неща. За качеството на изработката нямам думи. Всичко е страшно красиво!

    Благодаря ти, мила Мария, за доставената радост! Снимки ще кача по-късно, че сега нямам фотоапарат.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ГИНЕВА! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, ЛЮБОВ И ВРЕМЕ ЗА ЛЮБИМОТО ХОБИ!


Страница 4 от 17 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •