Страница 6 от 17 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 247
  1. #76

    Подразбиране

    Честит рожден ден на mandol и от мен!!!

    Много радост, щастие и много сътворени красотички и желая!

  2. #77

    Подразбиране

    Да, Веси, всичко е невредимо, ето сега и обещаните снимки







    Всичко е прекрасно! Гобленчето с посланието "Бродирам - не ме безпокойте" ме грабна! А гоблена на "Доме" - за първи път виждам на тази фирма, но определено си улучила любимата ми тема - зима С удоволствие ще си го ушия. Шиенето с ленти - това за мене си е цяло изкуство, тъй като аз не го умея и мога само да се възхищавам на твоите творения. Още веднъж благодаря на тебе и на ovne за подаръците!

  3. #78

    Подразбиране

    Честит рожден ден и от мен! Получила си прекрасни подаръци! Да им се радваш дълги години! Весел празник!

  4. #79

  5. #80

    Подразбиране

    Явно аз съм първа от мартенските рожденничкиУтре е моя рожден ден , но днес получих изненада от boneli. Благодаря ти за всичко.Имам си гобленче с маргаритка, картичка, каренце,парфюм и гоблен комплектовка.Благодаря ти boneli
    Ето и снимки:
    Редактирано от margo67 : 13.03.2013 в 15:08.

  6. #81

    Подразбиране

    Момичета, имам страхотна изненада от Daniela Slavova !Днес сутринта лично ми донесе страхотен подарък, но даже не успях да го разгледам защото бързах за работа.Снимки като се прибера в къщи.
    Нели, благодаря ти за пожеланията

  7. #82

    Подразбиране

    Честит рожден ден!! Бъди жива и здрава! Чудесни подаръци!

  8. #83

    Подразбиране

    Eто и снимки от изобилието,което получих от Daniela Slavova


  9. #84

    Подразбиране




    Един пост не стигна за да покажа всичко, което ми е изпратила Даниела.
    Имам си ушито гобленче с котенце, панамка, цял комплект чиленца ДМЦ, престилчица, която ще бродирам,комплекче с цвененца и комплекче с пиленца за Великден, яйчица и кутия от стирофом, които ще опитам да декорирам и да ни забравя сладкишите, които толкова много обичам.Благодаря ти Даниела за чудесния подарък
    Редактирано от margo67 : 14.03.2013 в 15:38.

  10. #85

    Подразбиране

    Честит рожден ден Марго! Да си здрава и мноооого обичана! И повече време, за да твориш красоти!

  11. #86

    Подразбиране

    Марго честито ти рожден ден, подаръка ти от Даниела е невероятен !
    Стилен, красив и подбран с вкус ! Със здраве да си го използваш

  12. #87

    Подразбиране

    Юра,Гинева,Мария, благодаря ви от сърце Една виртуална почерка от мен


  13. #88

    Подразбиране

    С малко закъснение - Честит рожден ден Марго. Желая ти много щастие, и повече свободно време за любимото хоби!

  14. #89

    Подразбиране

    Марго честит рожден ден и от мен. Бъди ждрава. Желая ти много късмет и хиляди поводи за усмивки. С удоволствие и кеф да си ушиеш подаръците

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    mandol,didida,благодаря ви за пожеланията

Страница 6 от 17 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •