Страница 6 от 14 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 247

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Гинева, Светле, прекрасни са подаръците, които сте подготвили за мен. Благодаря ви още веднъж от сърце. Надявам се и аз да успея да зарадвам другарчетата си така, както вие зарадвахте мен.

  2. #2

    Подразбиране

    Диме,със закъснение ти пожелавам много здраве и късмет!!!Честит рожден ден!!!
    Имаш прекрасни подаръци ,да са ти честити!!!

  3. #3

    Подразбиране

    Честит рожден ден със закъснение и на didida! Да бъде здрава, щастлива, много радост и поводи за усмивки в живота й!

    На Марго искам да кажа, че се радвам, че се запознах с нея и я чакаме на гости в Добрич.
    Марго, бих била щастлива ако съм успяла да ти доставя радост на твоя ден! Ти го заслужаваш!

  4. #4

    Подразбиране

    Ден преди да порастна с още една година, започнаха да идват подаръците Получих подарък от Ирина (irina48 предполагам) и то какъв подарък.Имам страхотна бродерия-пейзаж, книгоразделител и игленик.Както и още мн.други неща, които съвсем скоро ще влязат в употреба.
    Благодаря ти , мила Ирина, за чудесните подаръци.Благодаря и за милото пожелание, както и за толкова човешкото писмо, което ми помогна поне мъничко да те опозная.
    Оставям ви да се порадвате на подаръка ми, а аз отивам да купя торта за утре


  5. #5

    Подразбиране

    Силвия,радвам се,че всичко е пристигнало невредимо,макар и един ден по-рано.Надявам се да съм те изненадала и зарадвала.За пръв път участвам в игра, и ми е много интересно като гледам как всички се стараете, и какви прелестни неща творите.Със здраве да си ползваш всичко,което приготвих за теб от сърце

  6. #6

    Подразбиране

    Благодаря ,Ирина. Наистина е много вълнуващо подготвянето на подарък -изненада за някого.Както и получаването на такъв. Кокосовите бонбони са страхотни.


  7. #7

    Подразбиране

    Силве, честит рожден ден! Бъди здрава, весела и винаги пълна с идеи!

  8. #8

    Подразбиране

    Sissak,
    честит рожден ден,мило момиче!

  9. #9

    Подразбиране

    Честит рожден ден!!!Пожелавам ти весел празник, и една вълшебна година,изпълнена с много положителни емоции!!!Бъди здрава и много обичана!!!

  10. #10

    Подразбиране

    СИЛВИЯ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ,МНОГО УСМИВКИ И ОБИЧ ОТ ЛЮБИМИТЕ ХОРА!


  11. #11

    Подразбиране

    Честит рожден ден, Силве! Бъди жива и здрава и заредена само с положителни емоции!


  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    Благодаря ви за милите пожелания.
    Подаръкът ми е изпратен днес.Надявам се в скоро време да пристигне

  14. #14

    Подразбиране

    Силве, честит рожден ден
    Пожелавам ти здраве, късмет и сбъднати желания

  15. #15

    Подразбиране

    Мили момичета, за мен празника започна!!! Напук на лошото време в края на дълга работна седмица , напук на вятъра и снега, който вали при мен в душата ми е слънчево и радостно, защото получих подаръците си и от двете другарчета! Най-напред пристигна от далечна Силистра от Галя - прекрасни подаръци: имам си ушит гоблен, панама, сърчица, разкошна квилинг картичка с мили пожелания и готова комплектовка на Дименшън! Благодаря ти Галенце, като го ушия ще си имам комплект с твоя - много ми харесва!!! Ето вижте:

Страница 6 от 14 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •