Страница 7 от 14 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 247

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    След това дойде куриерът с подарък от Пазарджик, от Любомира - вече бях много изненадана, още не бях снимала подаръка на Галя и ето, че отново радост - прекрасен гоблен с лодки, бродирана картичка, бродирана ароматна торбичка и много сладурска совичка, ама много!!! и отново Дим - този път не само цветя, но и полъх на море (ах, да знаете как ми липсва морето в тия балкани!!!) Благодаря ви, мили приятелки, заредихте ме с толкова положителни емоции!!! Обичам ви и се радвам, че ви има! Тази вечер си е само моя - ще си разглеждам подаъците, ще си хапна сладки изкушения и ще мисля за вас!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Днес и аз си получих втория подарък.Благодаря на pissi_s за чудесните бродерии.

    Редактирано от sissak : 25.03.2013 в 22:05.

  3. #3

    Подразбиране

    Честит Рожден Ден Пепи /ovne/ ! Много здраве и късмет. Весел празник
    Честито и на всички родени през месец март!

  4. #4

    Подразбиране

    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ПЕПИ! ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, МНОГО ОБИЧ ОТ БЛИЗКИТЕ И ВРЕМЕ ЗА МНОГОТО ТИ ХОБИТА!


  5. #5

    Подразбиране

    Честит рожден ден, ovne и от мен! Бъди жива и здрава, много, много щастлива и желана!



    Прекрасни подаръци
    Редактирано от Гинева : 26.03.2013 в 18:57.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sissak Виж мнение
    Днес и аз си получих втория подарък.Благодаря на pissi_s за чудесните бродерии.

    Нищо против нямам бродериите, но къде е допълнението, което по регламент трябва да е около 30 лева?

    Все пак мисля, че не количеството прави качеството. Играта е за рожденния ден на другарчето, не за Великден.

    И тази игра се размириса .....
    Редактирано от Гинева : 26.03.2013 в 18:26.

  7. #7

    Подразбиране

    Подкрепям предложението на m_rija...

    Изобщо не е редно уважаемата госпожа Писи да получи подаръци, след като вече втора игра се дъни...и то в рамките на един месец!!!

    Но тук ми възниква още един въпрос...
    Къде е Оля? Не, че тя би могла да направи кой знае какво...но все пак имам усещането, че е оставила играта на собствен ход...

  8. #8

    Подразбиране

    Мислех да си замълча но има още един участник който според мен не е коректен - boneli . По причини да не развалям темата не писах когато тя изпрати подарък но сега ....мисля че ще е справедливо и на нея да се направи забележка - няма нужда да обираш китайския магазин за да направиш впечатление. Вижте за какво става дума :


    Извинявайте ама това пък..сигурно в китайския няма шоколад та затова липсва .....
    Общата стойност на подаръка едва ли е повече от 10-15лв.

  9. #9

    Подразбиране

    Честит рожден ден ovne. Много поводи за усмивки ти пожелавам, и здраве, и късмет

  10. #10

    Подразбиране

    sissak, честит рожден ден!

    Бих искала да те поканя да се присъединиш към следната темичка:

    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=10674

    (дано съм ти повдигнала настроението поне малко)

  11. #11

    Подразбиране

    Честит рожден ден на galq_iva .Бъди здрава,щастлива и успяваща във всяко начинание.

  12. #12

    Подразбиране

    Благодаря
    Имам пратка в офиса на спиди, тъй като не са ме открили в събота на адрес, ще трябва днес да отида да си я взема. Не знам от кого е, довечера ще снимам и ще покажа...
    Редактирано от galq_iva : 14.10.2013 в 09:07.

  13. #13

    Подразбиране

    Ох, откога чаках такова раздвижване в темичката.
    Честит рожден ден и от мен! С пожелание за много здраве, щастие и сбъднати мечти!

  14. #14

    Подразбиране

    Това е подаръка който получих днес от m_rija. Каквото и да кажа за този подарък ще е малко... вижте сами

    Благодаря ти от сърце мила за прекрасния подарък направи ме истински щастлива в този така мрачен ден!!!

    п.п. имам известие от пощата за още един подарък, него ще взема след 5 и довечера ще покажа

  15. #15

    Подразбиране

    Тук съм!
    Ще помоля smiles в потока на критики и мен ми хваща под една метла!!!
    Оля мисли какво да правеме!
    Също като и в предната игра (2012) година - аз поемам отговорноста! И всичко го знаят, ама май някои и злоупотребяват

    Лично аз в други теми правила забележки на Славянка - и ето го пак

    Да, вярно е, че тука бил оговорен подарък и дори оговорена стойноста му.
    Бродираните неща не смятат се в цената му - не вярвам, че на някой не му е ясно това, ама...
    Вярно е, че било условие "бродерия на тема честито" - ако сметнеме, че жабка грае песента за поздрав - приемаме. Но и на мен странно рано замерисало на Великден.....
    Смъсл да уливаш с различни гоблени и да не пратиш подаръка лично аз не виждам, но дайте ми време до утре да помисля и ще разрешим проблема.
    А проблема има - мисля, че това е ясно за всички

Страница 7 от 14 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •